Toto je 11 trikov, vďaka ktorým budú aj ženy s plnšími tvarmi na fotografiách vyzerať štíhlejšie! Najviac mi pomohol tip č. 8

Monizz

Plnšie tvary sú ženské a o tom niet pochýb. Nie všetky ženy sú však so svojou postavou zmierené, pretože im je do hláv denne natláčané, že musia byť štíhle, inak nebudú príťažlivé. Nič nie je ďalej od pravdy!

Článok pokračuje pod videom ↓

Ak na fotografiách túžite vyzerať ešte ženskejšie a chcete zakryť nedokonalosti a vyzdvihnúť prednosti, mali by ste sa riadiť niekoľkými fotografickými zásadami. Dnes vám ich prinášame s názornými ukážkami, aký je výsledok, keď ich aplikujete a aký, keď naopak, nie.

Elegantné ruky

adme.ru

Väčšina žien bojuje s ovisnutou kožou alebo bacuľatejšími a masívnejšími rukami hlavne v hornej časti od ramien. Aby tento malý nedostatok na fotografii nebil do očí, stačí si ruky nedávať k telu. Pootočte celé telo a ruku si dajte napríklad vbok. Opticky si predĺžite postavu a ruky sa budú zdať elegantnejšie.

Mierne rozkročené nohy

adme.ru

Verte či nie, ale mnoho ľudí si najmä pri fotografiách v nohaviciach všíma aj oblasť intímnych partií. Aby nevznikali zbytočné nepríjemné pocity, stačí, že nebudete stáť na celých chodidlách, ale sa postavíte na špičky a nohy dáte mierne od seba. A ste oveľa štíhlejšie!

Preč s dvojitou bradou

adme.ru

Dvojitá brada netrápi len bacuľky, ale aj štíhle ženy. Aj na ňu však existuje trik, ktorý ju pomerne jednoducho odstráni. Všetko je to len o nesprávnej polohe hlavy na fotografiách. Aby ste sa teda dvojitej brady zbavili, posuňte hlavu mierne dopredu a jazykom sa dotknite podnebia. Hotovo!

Zvýšiť zadok, zúžiť driek

adme.ru

Vytvoriť jednoliatu líniu tela po stranách je veľmi jednoduché aj v prípade, že máte postavu plnších tvarov. Mierne sa natočte, ruky si dajte vbok a koleno pred seba. Takáto jednoduchá póza spraví štíhlejší pás a užšie nohy.

Nie je bok ako bok

adme.ru

Ak si nechávate robiť fotografiu akoby odzadu, dávajte si pozor hlavne, ak máte na sebe priliehavé oblečenie. Práve vtedy sa robia na bokoch nepekné zárezy, ktoré na fotografiách nevyzerajú dobre. Zbaviť sa ich je veľmi ľahké, stačí si rameno vytiahnuť vyššie k tvári a dlaň preložiť pred nohu.

Záhyby na bruchu

adme.ru

Ak sa fotíte v sede, dávajte si pozor aj na záhyby na bruchu. Niektoré tomu hovoríme tri, štyri a viac brúch, prípadne pneumatiky, no ide len o efekt. Aj to sa dá ľahko vyriešiť, ak si sadnete len na jednu stranu polky stoličky a nohy posuniete do predĺženej polohy. Rukou sa oprite o stoličku a vytvoríte tak nielen hladšie línie, ale aj celkom odstránite brucho.

Plochejšie brucho

adme.ru

Aby ste nevyzerali ako kôpka nešťastia, posaďte sa na fotografii rovno a vystrite chrbát. Tento trik vám pomôže kedykoľvek, nielen pri fotení. S vystretým chrbtom a narovnanými ramenami pôsobíte štíhlejšie aj o niekoľko kilogramov. Pri podobných fotografiách sa tento trik odporúča priam bezpodmienečne. Žena tak vyzerá nielen štíhlejšie, ale aj sebavedomejšie a elegantnejšie.

Brada hore

adme.ru

Ak si nechávate fotiť portrétové fotky, nezabúdajte na posun hlavy mierne vpred a bradu hore. Vyhnete sa tak dvojitej brade a navyše budete mať opticky štíhlejší krk aj tvár. A úsmev – ženy sú najkrajšie, keď sa smejú.

Hmotnosť na jednej nohe

adme.ru

Nikdy sa v stoji nefotografujte len na rovných nohách. Ideálne je predĺžiť líniu tela a zúžiť pás postojom do strany a preložením jednej nohy vpred. Tým pádom akoby prenesiete hmotnosť z jednej nohy celkom na druhú a výsledok je naozaj viditeľný.

Zozadu sme ešte krajšie

adme.ru

Ak túžite po umeleckejšej fotografii, otočte sa do objektívu viac zozadu. Postavte sa zozadu, ruky si dajte vbok, nohu mierne nadvihnite a pokrčte v kolene a zdvihnite bradu. Budete nádherná ako egyptské bohyne!

Predĺžené nohy

adme.ru

Na záver trik, ako si opticky zoštíhliť nohy. Nikdy na fotografii nestojte ako zápasník sumo, je to mimoriadne neženské. Nohy si elegantne prekrížte, a to tak, že sa natočíte vbok a prednú nohu posuniete mierne dopredu. Hotovo!

Pozri aj: Je jedno, či máte 30 alebo 60, skvele môžete vyzerať v každom veku! 17 účesov pre každú vekovú kategóriu, vďaka ktorým budete vyzerať mladšie a okolie si to všimne tiež!

zdroj: babskeveci.sk (M). adme.ru