Prečo sa tento rok konajú na Slovensku? Malí škôlkari vtipne komentujú zápasy tohtoročných majstrovstiev sveta v hokeji

Lucia Mužlová

Foto: innogy

Majstrovstvá v hokeji sú ostro sledované nie len fanúšikmi, no v tento čas si k televíznym obrazovkám sadajú aj ľudia, ktorí bežne hokej nesledujú. Hokej sa stal akousi kultúrou aj u nás na Slovensku a tešili sme sa o to viac, keďže sa všetky zápasy hrajú práve na našich štadiónoch. Slováci sa už do finále nedostanú, včera odohrali posledný zápas s Dánskom.

Keď príde na hokej, pred, počas a aj po zápase sa každý cíti ako odborník. Mali hrať lepšie, mali lepšie brániť, šance boli dobré, brankár zachránil čo sa dalo a patrí na hrad. Je to v našej povahe, jednoducho sa cítime ako tréneri našej reprezentácie. Často si potom nevieme priznať chybu. Tu nastupujú deti, ktoré všetko dokážu povedať úprimne a od srdca. Komu držia palce malí škôlkári? Pozrite si ich najvtipnejšie hlášky.

Best of

Naši hokejisti to už majú za sebou 🏒 Náladu vám však môžu zdvihnúť hlášky malých hokejových expertov 😂😂😂

Gepostet von innogy Slovensko am Mittwoch, 22. Mai 2019

Hokej sledujú celé rodiny a to, čo sa momentálne v športovom svete na Slovensku deje neušlo ani tým najmenším. Ak ste pozorne sledovali, výsledky, zrejme viete, ako jednotlivé zápasy dopadli. To, kto však získa titul majstra sveta ešte nevieme. Vtipné situácie môžu nastať, ak sa o hokeji rozprávate práve s deťmi. Ich naivné postoje, typické hlášky a trefné poznámky nás dokážu často pobaviť a ostanú nám v pamäti dlho. Potom ako rodičia s radosťou aj po rokoch „trápime“ naše už dospelé ratolesti a s úsmevom im pripomíname zážitky z detstva a situácie, kedy sme nevedeli, či sa máme smiať alebo plakať.

Foto: innogy

innogy je energetická spoločnosť, ktorá sa zaoberá aj poradenstvom v oblasti využívania energií a dokážu nájsť tie najefektívnejšie spôsoby šetrenia aj pre váš domov. Je druhým najväčším dodávateľom zemného plynu a dôveru im preukázalo už niekoľko tisíc spoločností a viac ako 100-tisíc domácností. Výdavky na energie v domácnosti chce znížiť každý a ako vraví samotná spoločnosť: „Šetrime energiou doma, nie na zápasoch“. Práve oni priniesli videá, ktoré vás zaručene pobavia.

Pozrite si, aký výsledok zápasu Slovensko vs. USA očakávali malí experti zo škôlky.

Malí experti tipujú – Slovensko:USA

Exkluzívna hokejová predpoveď je tu! 🤩 Pozrite si, aký výsledok zápasu Slovensko vs. USA očakávajú malí experti zo škôlky a vyhrajte. 🥇 Napíšte nám do komentára svoj tip na víťaza tohto zápasu a hrajte o 1 z 10 dresov slovenskej hokejovej reprezentácie. A pozor! Čakajú nás ďalšie detské predpovede, tak tipujte aj v ďalších príspevkoch a zvýšte svoju šancu na výhru. ✌💪☺Pravidlá súťaže nájdete na bit.ly/statut-FB-skolkari-tipuju

Gepostet von innogy Slovensko am Donnerstag, 9. Mai 2019

Aj keď sa naši chlapci už do finále nedostanú, detičky budú určite fandiť ďalej, samozrejme, nebudú chýbať ani trefné hlášky. Viac videí a tipovanie od malých expertov si môžete pozrieť TU.

Článok vznikol v spolupráci s innogy

Najnovšie články