30-ročná žena verí, že sa zamilovala do ducha a chce s ním mať dieťa. Bizarný príbeh, pri ktorom budete pochybovať o jej zdravom rozume

Lucia Mužlová

Zamilujete sa na dovolenke, strávite s niekým krásne chvíle a už plánujete, ako spolu strávite najbližšie roky. Mnoho takýchto romancí však nevydrží návrat do reality a končí už po niekoľkých mesiacoch. Tento prípad je však celkom iný. Mladá žena totiž tvrdí, že sa počas dovolenky zamilovala do ducha.

Článok pokračuje pod videom ↓

Žena sa vzdala živých mužov len preto, aby mohla stráviť svoj život s duchom. Údajne spolu dokonca plánujú už aj dieťa. Nezvyčajný príbeh ženy, ktorá uprednostňuje duchov pred živými, obletel svet už pred rokom, no zdá sa, že tentoraz našla Amethyst naozaj tú pravú lásku.

Amethyst má 30 rokov a žije v Británii, no rozhodla sa, že nejaký čas strávi počas leta v Austrálii. Práve tu stretla ducha, ktorého označila za lásku svojho života. Pre austrálsky magazín New Idea sa Amethyst vyjadrila: „Užívala som si prechádzku v krásnej prírode, keď som zrazu pocítila príval neskutočnej energie. V tom momente som vedela, že prichádza nový milenec. Odvtedy ubehol nejaký ten čas a je to medzi nami vážne. Dokonca uvažujeme aj nad založením rodiny. Viem, že to znie bláznivo ale nie je to nemožné.“

Mladá zamilovaná žena verí, že aj keď fyzicky nie je možné s duchom splodiť dieťa, nájde spôsob, ako spoločného potomka vynosiť. Aj keď si ešte nie je celkom istá, akým spôsobom túto prekážku s partnerom prekonajú, je presvedčená o tom, že sa im to napokon podarí.

Ako sme už spomenuli, príbeh Amethyst obletel titulky magazínov už minulý rok. Vtedy sa vyjadrila, že kvôli duchovi opustila partnera. So svojim snúbencom žila dokonca už aj pod jednou strechou, ten však veľa cestoval za prácou a nemal čas venovať sa Amethyst tak, ako by si priala. Keď sa presťahovali do nového domu, žena začala pociťovať prítomnosť niečoho neznámeho, alebo skôr niekoho.

Sex s duchmi však má údajne už 12 rokov a za ten čas stihla vystriedať 20 neživých milencov. Tvrdí, že jej je s duchmi omnoho lepšie ako so živými partnermi a je spokojnejšia. Amethyst tvrdí, že občas ju duchovia vyhľadávajú sami, v niektorých prípadoch ich však zvádza ona.

Dúfame, že Amethyst bude so svojim partnerom šťastná, no psychiatri a psychológovia sa zhodujú, že partnerstvo a fyzické zblíženie s duchom je halucináciou alebo prejavom spánkovej paralýzy. Čo si o nezvyčajnom vzťahu myslíte vy?

Pozri aj: Najnovšia internetová výzva je šialenejšia, ako výzva pracích kapsúl. Neuveríte, akú nebezpečnú vec tínedžeri teraz robia

ladbible