Mladý 12-ročný chlapec získal prvého zlatého bzučiaka. Jeho vystúpenie dojalo celú porotu

Lucia Horáková

Má len 12 rokov no svojím výkonom dojal nielen celú porotu, ale aj divákov pri televíznych obrazovkách. Šou Česko Slovensko má talent zažilo v utorok večer nával emócii a stačilo k tomu len zaspievať pesničku od legendárnej Whitney Houston.

Článok pokračuje pod videom ↓

Christiyan Mitkov sa narodil v Bulharsku v meste Ruse, ktoré leží na severe krajiny pri rumunských hraniciach. Oblasť, v ktorej nie je veľa pracovných príležitostí a prevláda tam prevažne chudoba, bolo jeho domov štyri roky, až kým sa s rodičmi nepresťahovali do Česka.

Christiyanová rodina tak začala nový život a možno práve aj vystúpenie 12-ročného talentu im zabezpečí ešte lepšiu budúcnosť, o ktorej mohli v Bulharsku len snívať.

A o tom, že mladý nádejný spevák má v hrdle hotové zlato, bola po bravúrnom a bezchybnom odspievaní pesničky presvedčená aj celá porota, vrátane Jakuba Prachařa, ktorý ho odmenil zlatým bzučiakom. Ten ho posúva rovno do veľkého finále, čo dojalo k slzám takmer všetkých prítomných.

Pozrite si jeho úžasné vystúpenie vo videu a pochopíte, prečo tak veľmi očaril všetkých divákov.

Pozri aj: Veľkolepá svadba roka za milióny eur, ktorá prekonala aj tú kráľovskú. Keď uvidíte nevestine šaty, pochopíte prečo

Lucy, joj.sk