Rozchod Brada Pitta a Angeliny Jolie je definitívny. Brad si našiel novú lásku, ktorej vek šokoval všetkých!

Monizz

O súkromnom živote Angeliny Jolie a Brada Pitta sa popísalo veľa a mnoho ľudí si z úprimného srdca želalo, aby sa títo dvaja po rozvode ešte dali dokopy. K tomu došlo v septembri minulého roka a Angelina ako dôvod uviedla manželove problémy s alkoholom.

https://www.instagram.com/p/BaCWxCChUI-/?taken-by=brangelinaofficial

Počas roka, kedy spolu bývalí manželia nežili, sa začali do médií dostávať rôzne špekulácie o tom, že sa herci dali opäť dokopy. Angelina mala Bradovi údajne povedať, že ak je ochotný uprednostniť rodinu pred svojimi záujmami, potom je ešte šanca na nový začiatok. K tomu však už asi nedôjde. Na obzore sa totiž črtá nový vzťah.

https://www.instagram.com/p/BaLO-eYBxiW/?taken-by=brangelinaofficial

Mladá láska

V priebehu minulého a tohto roka spájali novinári a kolegovia z brandže Brada Pitta s viacerými predstaviteľkami ženského pokolenia. Medzi nimi nechýbal údajný románik so Siennou Millerovou, Sandrou Bullockovou či dokonca návrat k bývalej manželke Jennifer Anistonovej. Koľko z toho je skutočne pravda, nikto presne nevie. Najnovšie si však Brad vybral 21-ročnú mladučkú britskú herečku Ellu Purnellovú. Vekový rozdiel medzi nimi je neuveriteľných 32 rokov. Ich románik sa mal začať pri natáčaní filmu Sladká horkosť, na ktorom obaja participovali. Elle v ňom účinkuje ako herečka, Brad zasa obsadil miesto v štábe tvorcov.

View this post on Instagram

Apples are overrated

A post shared by Ella Purnell (@ella_purnell) on

Podľa kolegov trávia spolu viac ako veľa času. Nakoľko Pitt na filme pracuje ako producent, bolo v jeho kompetenciách vyberať aj hlavnú postavu. Tú vraj bez váhania ponúkol Elle, ktorou bol doslova fascinovaný. Mladá herečka sa s Bradovou bývalou manželkou stretla aj na pľaci ešte vo filme Maleficent.

„Brad Elle neustále veľmi lichotí a zahŕňa ju pozornosťou. Priateľom povedal, že je pre neho celebritou číslo jedna,“ informovali známi z Pittovho prostredia. Podľa najnovších informácií je Angelina z Bradovho správania poriadne znechutená, pretože mladá Ella je len o 5 rokov staršia od ich spoločného syna Maddoxa.

https://www.instagram.com/p/BaheRXKhzd5/?taken-by=brangelinaofficial

Okrem toho mnohí tvrdia, že Angelina sa hnevá aj preto, že Purnellová je jej mladšou kópiou. Ellu Purnellovú môžu diváci poznať aj z filmu Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej. Dnes nikto presne nevie, či medzi Pittom a Purnellovou prebehla iskra alebo ide len o očarenie zo strany muža. A čo si o potenciálne vznikajúcom vzťahu s markantným vekovým rozdielom myslíte vy? Dajte nám vedieť v komentároch.

Pozri aj: Prekvapenie v živote známej českej speváčky odhalené: Bude sa Lucie Bíla konečne vydávať?

zdroj: babskeveci.sk (M)

Najnovšie články