Odvážne outfity známych Sloveniek a kritika českého moderátora. Finále Miss Slovensko sa nezaobišlo bez prekvapení

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (missslovensko/domicibulkova)

Má svojich odporcov, ale aj fanúšikov. V sobotu sme si na televízii JOJ mohli pozrieť priamy prenos zo súťaže Miss Slovensko 2021. Finále sa nezaobišlo bez prekvapení, ale aj kritiky.

Článok pokračuje pod videom ↓

Súťaže krásy majú svoju dlhodobú tradíciu, avšak v posledných rokoch si nájdu veľké množstvo kritikov. Dôvodom je hlavne spôsob prezentácie alebo to, že takéto súťaže spôsobujú depresiu mladým dievčatám, ktoré sa kvôli štíhlym postavám súťažiacich cítia menejcenne. Už nejaký ten čas sa hovorí aj o tom, že by mali mať v miss miesto aj ženy „normálnej“ postavy, teda s krivkami a s nedokonalosťami, ako sú napríklad celulitída a strie.

Kritizovaná súťaž aj moderátor

Či už sú vaše názory akékoľvek, história súťaží krásy je dlhodobá a určite tak skoro nevymizne. Víťazka tej tohtoročnej je známa, stala sa ňou sympatická Sophia Hrivňáková z Banskej Štiavnice, no finalistky nie sú jediné, ktoré boli počas finálového večera pod drobnohľadom. V prvom rade to bola veľká kritika českého moderátora Libora Boučka. Podobne ako v dobe, keď slovenskú miss moderoval Jan Kraus, tak aj Libor Bouček bol kritizovaný hlavne kvôli tomu, že nie je Slovák. Bol však voľbou televízie, preto nie je na mieste, keď sú nevhodné poznámky mierené na neho.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Libor Bouček (@liborboucek)

„Do Bratislavy se mnou nikdo nepřijel a já jsem tak čistokrevnej gastarbeiter showbusinessu. Jen si ukrojit lovečák, kus nechat na ráno a dodržet stopáž. Dokážu to ještě? Patřím sem? To mám před přenosem vždycky. Je to jinak. Finalistky miss Slovensko jsou poprvé v mé kariéře věkově blíž mému pětiměsíčnímu synovi než mně. A já možná poprvé koukám na soutěž zcela jinak. Je to fakt dokonalá platforma pro získání sebevědomí směrem k veřejnému vystupování na jakékoli profesní dráze. K nezaplacení. Pro každou z 12 finalistek,“ napísal na sociálne siete.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Veronika Vágnerová (@veronika.vagnerova)

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Magdalena Sebestova (@meggieseb)

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova)

Odvážne outfity

Svojimi kreáciami však zaujali aj známe Slovenky, pretože mnohé z nich zvolili zaujímavé a v niekoľkých prípadoch aj veľmi odvážne outfity. Či už ide o bývalú finalistku Veroniku Vágnerovú, Dominiku Cibulkovú, alebo Magdalénu Šebestovú. Ktorý outfit zaujal najviac vás?

Najnovšie články