Skutočný dôvod konfliktu medzi Meghan a Kate je odhalený. Pre toto si nevedia prísť na meno

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Je známe, že vzťahy medzi Kate Middleton a Meghan Markle nie sú práve najlepšie. Vznikajú rôzne špekulácie o tom, čo by malo byť dôvodom napätia medzi nimi.

Článok pokračuje pod videom ↓

Portál People ešte minulý rok upozornil na niektoré poznámky z knihy Endgame od Omida Scobieho, ktorá mapuje kráľovskú rodinu. Keď Meghan začala randiť s princom Harrym, Kate a William už mali spolu dve deti, Georga a Charlotte. Omid vo svojej knihe upozorňuje na to, že za celým konfliktom má byť práve Kate, a to napriek tomu, že správy vždy hovorili o Meghan.

Kate bola veľmi chladná

Kate Middleton vraj bola veľmi chladná a zdroje mu prezradili, že sa viac rozprávala o Meghan ako s Meghan. Hoci Harryho manželka v nej mala spriaznenú dušu a verila, že jej pomôže so všetkým sa vyrovnať, nestalo sa tak a v kráľovskej rodine sa cítila veľmi opustená.

Foto: profimedia

Kate pritom mala s Harrym veľmi blízky vzťah, boli dobrými priateľmi a rád sa hrával aj s ich deťmi. Vzťahy s Meghan to však nenapravilo. Nepomohlo k tomu ani to, že Harry s Meghan v roku 2020 odišli z kráľovskej rodiny do USA. Celkovo napätie medzi nimi rastie mnohými krokmi, ktoré robia. Cez dokument na Netflixe, rozhovor u Oprah, alebo Harryho knihou Spare.

Najnovšie články