Ovisnutá koža, strie a kilogramy navyše nie sú problém. Tieto ženy sú podľa mužov najatraktívnejšie

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (womenirl/thebirdspapaya)

Spolu s radosťou z bábätka bojuje množstvo žien po tehotenstve aj so svojím vzhľadom. Strie, kilogramy navyše, ovisnutá koža. To všetko spôsobuje, že sa často cítia veľmi neatraktívne.

V skutočnosti však veľa mužov pripúšťa, že manželky považujú po narodení dieťaťa za ešte atraktívnejšie ako predtým. Portál Brightside zozbieral niekoľko názorov mužov na to, prečo to tak je.

Ženy v sebe majú množstvo sily

Porodiť dieťa je jedným z najviac nezištných činov, ktoré môže žena vykonať. Je to obrovská emocionálna aj fyzická obeta a po narodení dieťaťa je žena výrazne zodpovednejšia. Nikdy sa však nesťažuje a dokáže každým dňom zbierať viac a viac sily. “Práve sa nám narodil prvý syn a moja žena je pre mňa ešte krajšia, ako bola pred tehotenstvom. Tá sila a láska, ktorú vyžaruje každý deň, ma ku nej len viac priťahuje.”

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Women in Real Life (@womenirl),

Sú láskavejšie a starostlivejšie

Aj s dieťaťom, ktoré potrebuje 24-hodinovú starostlivosť, si ženy vždy nájdu čas na svojich partnerov. Vždy pri nich stoja a sú pripravené ich podporovať počas celého života. “Moja žena a ja sme spolu 15 rokov. Máme dve deti. Priťahuje ma presne tak, ako keď som sa do nej prvý raz zamiloval. Ja som pribral, stratil som vlasy, mal som psychické aj fyzické problémy. Neviem povedať, ako to, že ja sa jej stále páčim, ale je to tak. Ženy sú úžasné.”

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Women in Real Life (@womenirl),

Ženy dokážu neuveriteľné veci

Každý, kto je svedkom tehotenstva a narodenia dieťaťa musí uznať, že žena dokázala niečo nemožné. Je to mimo pochopenia, a preto je inšpiráciou pre nekonečnú lásku a úctu. “Moja žena prešla cez dve tehotenstvá, jedno s dvojičkami. Bolo to niečo, cez čo by som osobne nikdy nechcel prejsť, keď som videl, ako nepríjemne sa cíti. Nikdy pre mňa nebola atraktívnejšia ako teraz. Vidím, aká je silná a cítim ku nej neuveriteľný rešpekt.”

Ženy si vytvoria bližší a intímnejší vzťah s partnerom

Dieťa zmení všetko, hlavne vzťah medzi partnermi. Táto skúsenosť však vytvára ešte hlbšiu lásku, zvláštne puto a vzájomné zblíženie. “Moja žena sa vždy bála, že sa mi nebude páčiť, keď bude tehotná. Porodila pre deviatimi mesiacmi a áno, pribrala, má niekoľko strií, ale je mi to totálne jedno. Stále sa mi páči, stále ju ľúbim a plánujem s ňou mať ešte viac detí. “

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Women in Real Life (@womenirl),

Ženy plnia mužom sny

Ženy dávajú svojim partnerom ten najcennejší darček, milujúcu rodinu. Práve za to im budú navždy vďační. “Po tom, čo som videl moju ženu porodiť nášho syna, nikdy pre mňa nevyzerala krajšie ako práve v tom momente. Dala mi to, čo som chcel celý svoj život, rodinu.”

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Women in Real Life (@womenirl),

Zostáva len veriť, že všetky matky sa cítia oceňované svojimi manželmi a partnermi. A ak máte staršie deti, opäť môžeme len dúfať, že si vážia to, čo ste pre ne urobili a myslia na to, že aj oni sa raz stanú rodičmi.

2
Komentovať