91-ročná kráľovná Alžbeta má skutočne štýl, ktorý jej závidia mnohé dámy! Toto je 10 vecí, ktoré dokazujú, že v jej prípade je vek naozaj len číslo

KatkaR

Či už ste svetlo sveta zazreli počas vojny alebo ste sem zavítali iba pred pár rokmi, určite nám dáte za pravdu v tom, že číslo, ktoré vyjadruje, aké sme staré a koľko sme toho prežili, nie je tým najpodstatnejším údajom, ktorý vypovedá o našej osobnosti. Omnoho dôležitejšie je totiž to, ako sa cítime vo svojom vnútri. Nie nadarmo sa hovorí, že človek je presne taký starý, na koľko sa cíti. Nuž a o tom, že žena môže byť atraktívna naozaj v každom veku, nás denne presdviedčajú hollywoodske herečky, známe i menej známe športovkyne, nestarnúce speváčky a inšpiratívne ženy z nášho okolia. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Do zoznamu môžeme s pokojným svedomím a bez váhania zaradiť aj 91-ročnú kráľovnú Alžbetu, ktorá bola celý svoj život verná veľmi osobitému a znamenitému štýlu. Avšak, ak by ste sa nazdávali, že bude nudný, fádny a tvorený z tmavých kostýmov, ste na omyle. Jej obliekanie je totiž charakteristické jasnými a žiarivými jednofarebnými outfitmi, ktoré rozžiaria celé okolie. Zamysleli ste sa však niekedy nad tým, prečo je to tak?

facebook.com

Odpoveď je jednoduchá – kráľovná má určitý status a oblečenie volí tak, aby bola viditeľná v dave, a to pri každej príležitosti či udalosti. Koniec koncov, takýmto jednofarebným outfitom nemôžete nič pokaziť a navyše, ak zvolíte svetlé a  jasné farby podľa kráľovninho príkladu, zaručene sa nestratíte a budete stredodobom pozornosti všade, kam zavítate.

facebook.com

Čoskoro je tu jar. Niet sa preto čo čudovať, že kráľovná má vo svojom šatníku aj veci v jasnej ružovej farbe, ktorá behom sekundy rozjasní všetko naokolo. Ružová už pravdepodobne nie je iba farbou pre dievčatká.

facebook.com

Jemná farba levandule pôsobí veľmi žensky a nevtieravo.

facebook.com

Citrónová farba je excelentnou voľbou, keďže celkovému vzhľadu dodá veľmi svieži podtón. V tomto prípade kráľovná Alžbeta svoj outfit obohatila aj žltou kyticou, ktorá mu dodáva romantickú bodku.

facebook.com

Kráľovská modrá nesmie chýbať v šatníku žiadnej ženy. Čo poviete, nepôsobí v nej kráľovná luxusne?

facebook.com
facebook.com

Jemný odtieň ružovej farby síce nemôžeme zaradiť medzi jasné ani vyzývavé farby, no musíme uznať, že outfit, ktorý je zostavený práve z tejto farby, pôsobi veľmi impozantne.

facebook.com

Čo vám pripomína kráľovná na nasledujúcich fotografiách? Ak sa pýtate nás, máme v tom jasno – kyticu ruží. Jej klobúčik v tomto prípade nemôže zostať bez povšimnutia.

facebook.com
facebook.com

Nebesky modrý outfit kráľovnej je v tomto prípade premyslený a zladený do najmenších detailov. Klobúčik a kabát sú samozrejme rovnakej farby, no všimli ste si šaty, ktoré tiež hrajú modrými prvkami? Celý obraz tak pôsobi veľmi zjednotene a harmonicky.

facebook.com

Ak vás pri pohľade na túto fotografiu zaleje zvláštny  pocit šťastia a optimizmu, nie ste sama. Dôvodom je jasná oranžová farba, ktorá pôsobí povzbudzujúco a motivujúco. Kráľovná to pravdepodobne vie tiež.

facebook.com

Odtiene fialovej a samotná fialová sú (a budú) v tomto roku naozaj in. Britská kráľovná teda nie je verná iba jasným farbám, ale rovnako aj najnovším módnym trendom.

facebook.com

Jej výsosť nesiahne vždy iba po klobúčiku. Niekedy dostane chuť zvoliť jemnú šatku – samozrejme farebne bezchybne zladenú so zvyškom outfitu.

facebook.com
facebook.com

Kráľovná Alžbeta II. je veľmi inteligentná žena, ktorej pravdepodobne nie je cudzia ani oblasť symboliky farieb. Jej vkus a štýl sú naozaj pozoruhodné a môžu si z nich brať príklad aj omnoho mladšie ročníky. Kráľovná je inšpiráciou mnohých dizajnérov a sama sa zúčastňuje rôznych módnych prehliadok. Niet sa čo čudovať, veď už len jej klobúčiky sú skutočným umeleckým dielom. Navyše, keď svoje outfity z predchádzajúcich fotografií skombinuje s jej povestným žiarivým úsmevom, dokáže pozitívnou energiou a radosťou nabiť celé svoje okolie. Nemyslíte?

Pozri aj: Starý opustený dom na pokraji zrútenia sa im podarilo zmeniť na nepoznanie. Keď uvidíte výsledok, poviete si: „Rozprávka!“

Katuš, takprosto.cc

Najnovšie články