Adela Vinczeová otvorene na sociálnych sieťach. Odchádzajú jej sledovatelia, dôvod je jednoduchý

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (trochu_inak_s_adelou)

Adela Vinczeová je aj na sociálnych sieťach otvorený človek, ktorý nemá problém otvorene prehovoriť o tom, ako to vidí ona.

Článok pokračuje pod videom ↓

Na svojom Instagrame sa rozhodla otvorene prehovoriť o svojom lete, ale aj o tom, ako jej odchádzajú sledovatelia a prečo si myslí, že to tak je.

Aké bolo jej leto?

„Kukám z okna, ako mi z “dvora instagramu” odchádzajú followeri. Chcela som dať aj QandA´s pri 100 000-ke. Ale to sa udeje asi o pol roka. No, posledný reálny post bol vlažný a dávno. Uznávam. Je však pravdou, že sa mi nechcelo. Stále viac premýšľam nad tým “influencovaním”, keď nemám čo. Takže to dobieham teraz – predstavte si fotky ako cvičím 3x do týždňa vo fitku, 2x jógu, pridávam fotky fakt kvalitných ranných vločiek, ako chodím pešo, ako polievam záhradu len dažďovou vodou a nosím slovenskú módu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Trochu inak s Adelou (@trochu_inak_s_adelou)


Ďalej – nepredstavujte si fotky všetkých letných žúrok plných toxínov, nevyspatosti a ani fotky z dní, keď som pozorovala v sebe stavy “nicotnosti”. Toto všetko by bol môj influenc za ostatné týždne. A tak si hovorím – nechám to aj na iných,“ napísala.

Dôležité sú iné veci

Napísala tiež, že sa fanúšikovia môžu tešiť aj na nové časti jej šou Tak trochu inak s Adelou. Opäť ukázala, že si zo sociálnych sietí nerobí ťažkú hlavu. Svoj účet v prvom rade využíva na propagáciu svojej šou, no občas zverejní aj niečo zo súkromia.