Slovenka zverejnila status, ktorý vyvolal zaujímavé reakcie: Z tohto sa chytá za hlavu, je to choré

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Mnohé vzťahy sú ako na hojdačke. Kým niektorí ľudia majú pokojný vzťah, iní zase prežívajú talianske manželstvo.

Článok pokračuje pod videom ↓

Najnovšie sa však objavil zaujímavý príspevok na stránke Priznania žien. Ten spôsobil zaujímavé diskusie o tom či je niečo také už normálne, alebo je to už cez čiaru. Čo si o tom myslíte vy?

Stále sa rozchádzajú

„Pozdravujem všetkých a predovšetkým moju kamarátku Máriu. Sme sa tak spolu rozprávali a sme sa dohodli, že tu zverejním dotaz na vás všetkých. Táto moja kamarátka má priateľa Mariána, teda má-nemá-má-nemá… Oni sa rozchádzajú asi tak každý párny deň, nepárny sa zas dajú dokopy. Ona mu odpustí, že on vkuse chlastá, že ju klame, že darčeky čo jej dal jej potom zmiznú a ona ich objaví na bazoši (napríklad aj zásnubné prstene – správne čítate, množné číslo, lebo dostala dva….jeden asi tak po mesiaci vzťahu, druhý asi po dvoch mesiacoch).

Foto: unsplash

Už nevie, čo má povedať

Tejto „psycho“ hre ale nie je koniec. Chytám sa za hlavu aj z toho, že ona zakaždým, keď sa rozídu (rozumej 15x do mesiaca) všetko čo má s ním na FB – všetkých xy fotiek, dá skryť z profilu. Potom keď sa zase dajú dokopy (pripomínam, že aj to je 15x do mesiaca), tak ich opäť raz odkryje a pribudnú ďalšie. Toto sa deje asi tak polroka vkuse. Medzitým pridá nejaké statusy o tom, aký je jej (v tej chvíli) ex ožran a ako behá za druhými.

Foto: piqsels

Ja som jej povedala, že toto nie je vôbec normálne a je choré, čo hlavne ona stvára. Zbytočne sa trápi a hlavne sa strápňuje s tými fotkami (skrývanie/odkrývanie). Pritom sú to dospelí ľudia po 30ke. Ona to všetko obhajuje, že je to úplne v poriadku, že to robí väčšina ľudí vo vzťahu. Aký máte na to názor vy?“

Čo si o tom myslíte vy? Je podľa vás toto bežné?

Najnovšie články