AKTUÁLNE: Čakajú už tretie bábätko! Známy herecký pár radostnú novinku ani nemusel oznamovať

Lucia Mužlová

Foto: Instagram/mytrendline

Jeden z najstabilnejších párov hereckého sveta a zároveň dvojica, ktorá je uznávaná naozaj všade. Herca Ryana Reynoldsa môžete poznať z filmu Deadpool alebo dabuje aj hlavnú postavičku najnovšieho filmu Pokemon Detektív Pikachu. Pre dámy však bude známy najmä z romantickej komédie Návrh alebo z filmu Dáma v zlatom.

Článok pokračuje pod videom ↓

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Blake Lively Fan (@alwaysblakelively) on

Jeho manželku Blake Lively si môžete pamätať zo seriálu Gossip Girl alebo aj z filmov ako Sesterstvo putovných nohavíc alebo v romantickom filme Večne mladá. Práve na premiére už vyššie spomínaného filmu o postavičke Pikachu sa verejnosť dozvedela, že pár čaká tretie dieťa. Keď sa objavili na mieste, Blake mala oblečené krásne žltozlaté šaty, z ktorých vytŕčalo už pomerne väčšie bruško.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Style_inmorocco (@style_inmoroccobymk) on

Svadbu mal tento herecký pár v roku 2012 a už majú dve deti. Syna Jamesa, ktorý má štyri roky a dcérku Inez, ktorá má dva. Keď sa novinári pýtali práve na tehotenstvo, nikto z manželov to nechcel komentovať. Keď sa ale pozrieme do minulosti, herečka s úsmevom prehlásila, že by pokojne mohla mať aj 30 detí, pretože by chcela veľkú rodinu a je rodinne založená. Herec zase vtipne dodal, že ak by mal ešte raz pozerať s jedným zo svojich detí rozprávku Frozen alebo ľadové kráľovstvo, asi by to nezvládol. Šťastnému páru gratulujeme.