Ľudia tvrdia, že by jej mohol byť starým otcom. Takýto vekový rozdiel ste medzi partnermi ešte nezažili

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (kelseyhopeful)

28-ročná žena, ktorá randí s mužom starším ako 48 rokov. Pripúšťa, že cudzinci si ju pravidelne mýlia s jeho opatrovateľkou. Predsa len, má 76 rokov. Trvá však na tom, že pár je šťastný, a to napriek obavám, že o pár rokov zomrie.

Článok pokračuje pod videom ↓

Kelsey Hopeful sa na hodine jogy stretla vdovca Guya BonGiovanniho, ktorý sa jej zúčastnil v nádeji, že po ničivej strane manželky nájde určitý vnútorný pokoj. Ako uvádza portál Daily Mail, v priebehu nasledujúcich dvoch rokov sa ich priateľstvo začalo rozvíjať v milostný vzťah, hoci pripúšťajú, že čelia kritike aj od členov rodiny.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kelsey Hopeful (@kelseyhopeful)

Mysleli si, že je opatrovateľka

Spoločne zdieľajú krásne chvíle či už sledovaním hier, výletmi, alebo spoznávaním nových miest. Kelsey však často myslí na to, že je nepravdepodobné, že by zostarla s láskou svojho života, preto je často smutná. Prvý rok vzťahu Kelsey nikomu nepovedala, že má partnera, pretože sa bála, ako budú na taký veľký vekový rozdiel reagovať. Potom si však povedala, že ju to nezaujíma a na jar 2020 sa rozhodla, že to svojej rodine povie.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kelsey Hopeful (@kelseyhopeful)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kelsey Hopeful (@kelseyhopeful)

Je jej smutno

Najťažšie to bolo povedať 76-ročnej babičke, ktorá sa sama vydala za staršieho muža s jeho smrťou sa ešte stále nevie vyrovnať. Keď Guya a Kelsey stretnú na ulici, mnohí si myslia, že je jeho opatrovateľka. „V prvých krokoch nášho vzťahu som často sama plakala nad tým, že je medzi nami 48 rokov rozdiel.“ Povedala, že často plače aj nad tým, keď si predstaví, že má menej rokov pred sebou ako ona.

Snažia sa však užívať si svoj život taký, aký je a veria, že pred sebou majú ešte krásne spoločné roky a zažijú spolu veľmi veľa vecí. Názor druhých ľudí si nepripúšťajú, hoci sa zo začiatku kritiky obávali.