Čo vás ešte čaká do konca roka 2023? Tento horoskop vám povie, čo môžete čakať v nasledujúcich mesiacoch

Dana Kleinová

Foto: pixabay.com

Blíženci

Znamenie Blížencov sa môže tešiť z prosperujúceho biznisu. Ak ste niekedy plánovali viesť svoj vlastný podnik, teraz je ten správny čas. Hoci do konca roka ostáva len zopár mesiacov, určite sa tým nenechajte odradiť. Dávajte si však pozor, veľmi rýchlo sa môže stať, že začnete byť zaťažení na materiálne veci.

Vzťah medzi partnermi by sa mal napraviť počas novembra a decembra. V prípade študentov sa vyskytne zaujímavá ponuka zo zahraničia, ktorá by im mohla pomôcť rásť.

Rak

Pre Raka je tento rok rokom úspechov. Šťastie bolo na vašej strane po celý rok a nezmení sa to ani na jeho konci. Napätie vo vzťahoch ustúpi a zistíte, že vzájomný rešpekt je vždy tým najlepším riešením. Ak ste sa rozhodli zamerať sa na svoje zdravie a navštevujete rôznych odborníkov, pokračujte v tom. Ste totiž na správnej ceste.

V posledné mesiace by ste si však mali dať pozor na konflikty v práci. Držte sa ďalej od alkoholu a snažte sa nehádať s vašimi kolegami. Nachádza sa medzi nimi totiž jeden, ktorý vám závidí a mohlo by to dopadnúť zle.

Lev

V tento rok sa Levy konečne zbavia svojho dlhu. Či už niekomu dlžíte peniaze alebo nejakú láskavosť, konečne sa toho zbavíte. To sa však nedá povedať o zvyšných aspektoch vášho života. Možno pociťujete tlak svojho okolia a máte chuť zachovať sa nesprávne, či dokonca nemorálne, no verte, že to nie je najlepší nápad.

Čím bližšie však budete ku koncu roka, tým viac sa bude váš život zlepšovať. Zmizne napätie z vášho vzťahu, zapracujete na vašom sebavedomí a v práci si všimnú vaše dychtivé nasadenie. Zároveň by sa vám tiež mohla ukázať výhodná ponuka na nehnuteľnosť.

Foto: pixabay.com

Najnovšie články