Rebríček, ktorý mnohých prekvapí. Toto je 5 najlepších partneriek podľa znamení zverokruhu

Kristína Hagarová

Foto: pxfuel

Ľudia si nehľadajú partnerov podľa znamení zverokruhu, no niekedy je príjemný bonus zistiť, že ste s niekým kompatibilný aj na tejto úrovni. 

Chcete však vedieť či ste vo všeobecnosti dobrou partnerkou podľa znamenia zverokruhu? Portál Yourtango vytvoril zoznam niekoľkých znamení, ktoré by mali byť tie najlepšie pre život.

Váhy

Váhy vynakladajú veľa úsilia na to, aby boli láskavé. Rodia sa ako mierotvorcovia, čiže sa absolútne nechcú hádať a chcú tvoriť partnerstvo, ktoré je založené na pevných základoch. Vždy chcú všetko napraviť a len málokedy sa vzdávajú.

Ryby

Ryby sú milujúce a láskavé znamenia a veľmi často riešia práve druhých ľudí namiesto seba. Sú milé a nesebecké, ich prístup je veľmi otvorený. Nevedia bojovať a práve preto sa s nimi len ťažko dostane niekto do konfliktu. V hádkach nevidí zmysel.

Foto: unsplash

Býk

Osobnosť Býka je veľmi komplikovaná a určite nie je typ človeka, ktorý bude milý ku každému. Keď sa však do niekoho zamiluje, urobí pre neho úplne všetko. Ako partner je veľmi trpezlivý a citlivý.

Vodnár

Vodnár je veľmi dobrý poslucháč a len zriedka máva zlú náladu. Práve preto je veľmi dobrým partnerom, pretože sa len zriedka nahnevá a vždy si chce všetko narovinu vyrozprávať a urovnať.

Foto: pxfuel

Strelec

Strelec je veľmi láskavé znamenie, ktoré chce nechať svojmu partnerovi slobodu a dôveruje mu. Len málokedy je negatívny a žije s ľahkosťou, ktorú mu mnohé znamenia môžu závidieť.

1
Komentovať