Majte sa na pozore! Toto sú 3 znamenia zverokruhu, ktoré sa dokážu len veľmi ťažko zamilovať

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Zamilovať sa nie je jednoduché. Hlavne pre ľudí, ktorí sa sklamali v láske a nevedia, ako niekomu opäť dôverovať. Vtedy je naozaj veľmi komplikované a ak ste sa zamilovali vy do takéhoto človeka, mali by ste mať veľmi veľkú trpezlivosť.

Článok pokračuje pod videom ↓

Podľa portálu EliteDaily existujú tri znamenia zverokruhu, ktoré sa nechcú zamilovať alebo sa tomu veľmi bránia. Ako sa veľmi často hovorí, srdcu sa nedá rozkázať, no ak sa niekto raz veľmi sklamal, len ťažko sa poddá svojim pocitom a zabudne na to, ako veľmi bol niekedy sklamaný. Podľa portálu existujú tri znamenia, ktoré sa pred zamilovaním sa držia späť a sú to panny, býci a kozorožci. Niežeby sa nikdy nechceli zamilovať, no trvá im to jednoznačne oveľa dlhšie a snažia sa ísť na všetko veľmi pomaly. Ak patríte ak vy medzi takýchto ľudí, určite tie pocity veľmi dobre poznáte.

Foto: unsplash

Hoci vo filmoch a v knihách sa do seba postavy často zamilujú okamžite a na prvý pohľad, no v skutočnom živote to však väčšinou nefunguje a mnohí ľudia potrebujú čas na to, aby človeka spoznali a boli si istí, že neurobia krok vedľa. Na druhej strane sú však aj ľudia, ktorí sa zamilujú okamžite. V každom prípade ani za jeden variant by ste sa nemali hanbiť.

Foto: pixabay

Panny sú analytické

Panny rozmýšľajú veľmi prakticky a realisticky. Venujú sa tomu, aby človeka poriadne spoznali a otvárajú srdce len vtedy, keď sa na to cítia poriadne pripravené. Do ničoho sa nehrnú len tak po hlave a premýšľajú o tom, ako sa cítia. Sú to perfekcionisti, preto chcú zistiť či im partner niečo dá a či ich niekam posunie. Neveria na lásku na prvý pohľad, preto sa ju snažia vybudovať na základe spoznania a vzájomného rešpektu. Ak však toto vydržíte, práve človek v znamení panny vám bude tým najlepším partnerom. Títo ľudia milujú veľmi hlboko a lojálne.

Foto: pixabay

Býk sa nad všetkým zamýšľa

Ak máte pocit, že sa na vás človek pozerá a celého vás skenuje, je to väčšinou zamyslený býk. Keď ide o záležitosti srdca, býk na to ide až neuveriteľne pomaly. Ide mu hlavne o bezpečnosť, komfort a praktickosť. Keďže je tvrdohlavý a neochvejný, nedá sa len tak ľahko odbiť, avšak nie je jednoduché dostať sa do jeho srdca. Nebude s niekým cítiť spojenie hneď a okamžite, napriek tomu veľmi dobre vie, že keď si raz niekoho nájde, chce s ním už zostať. Zo začiatku nedávajú najavo svoje pocity, keď to však už raz príde, nedarí sa mu len tak zabudnúť.

Foto: pixabay

Kozorožci sú karieristi

Pre ľudí v znamení kozorožca je kariéra úplne všetko. Nepozerajú sa na emócie a vlastne ani nevedia, ako ich vyjadriť, preto si na tvári zanechávajú ten zvláštny výraz, že ich v podstate nezaujíma nič iné, okrem ich práce. A oni teda pracovití skutočne sú, to je jasné. Nechcú robiť veci len pre zábavu a taktiež nechcú strácať čas, preto, keď už raz vedia, že sú zamilovaní, radi to riešia hneď a narovinu. Chcú partnera, ktorý má rovnaké hodnoty, ako má aj on a určite si nikoho iného hľadať nebude. Niežeby sa nevedeli baviť, no láska pre nich nie je zábava a ani hra, preto jej dávajú čas a otvoria sa len ľuďom, ktorí si to podľa nich skutočne zaslúžia.