Čo podľa horoskopu ešte čaká vaše znamenie do konca roka? Hviezdy si pre Barana pripravili ťažkú skúšku

Hyriaková Kristína

Foto: pexels

Či už na horoskopy veríte, alebo neveríte, pravdou je, že veľká väčšina z nás by chcela vedieť, čo ich ešte do konca roka čaká a aj to, aký bude ten nasledujúci rok.

Článok pokračuje pod videom ↓

Čo vás teda ešte čaká do konca roka 2020? Horoskop, ktorý sme pripravili na základe stránky Kyle Thomas Astrology vám to povie presne.

Baran

Do decembra pôjdete plnou silou a bude to pre vás veľmi dôležitý mesiac, hlavne čo sa týka presadzovania svojich záležitostí. Nikdy nebudete mať väčšiu šancu dosiahnuť úspech ako práve teraz, avšak ak to neskúsite, môžete sa na roky zaseknúť na jednom mieste. Ak práve pracujete na niečom významnom, mali by ste to práve v tomto momente odprezentovať. Inak to môžete ľutovať.

Býk

Rok 2020 bol pre Býka dosť nezabudnuteľný. Zameral sa na osobný a profesionálny vývoj a v tom bude aj naďalej pokračovať. Nezdržujte sa však a nestrácajte čas s ľuďmi, ktorí za to vôbec nestoja. Posledný mesiac zameriate svoju pozornosť na osobný život a pozrite sa na to, kam by ste sa chceli dostať v ďalšom roku. Dosiahli ste pokrok a v roku 2021 to dotiahnete naozaj ďaleko.

Foto: pixabay

Blíženec

Vstupujete do veľmi intenzívneho mesiaca. Na konci novembra sa ocitnene v strede pozornosti a uvidíte cieľ, ktorý budete mať na dosah. Ukážte svetu svoju hodnotu, ale zároveň sa postavte za seba samého. Tento mesiac však bude aj o vzťahoch. Teda ak máte problém s dôverov či intimitou, zamerajte sa na to a verte tomu, že lásku si určite zaslúžite. Všetky zranenia budú vyliečené v momente, keď dáte seba na prvé miesto. To platí aj pre rok 2021.

Rak

Ak si myslíte, že v decembri začnete oddychovať, tak sa mýlite. Tento mesiac bude pre vás najintenzívnejší z celého roka a zdá sa, že vesmír si u vás všetko nechal na poslednú chvíľu. Všetky problémy, ktoré by sa mohli objaviť, zvládnete ľavou zadnou a všetko bude také dynamické, že sa vám ani nebude zdať, že je to pravda. Jednoducho sa tomu poddajte.

Lev

Vášeň a veľa lásky. Taký bude váš december. Zrazu budete mať neuveriteľne veľa energie, budete sa cítiť ako víchrica, ktorá všetko zmietla zo stola. Niekto vám otvorí dvere k vášmu cieľu a určite žiadne rozhodnutie, ktoré urobíte, nespôsobí skazu. Akokoľvek sa rozhodnete, všetko pôjde vo váš prospech. Rozmyslite si, po čom naozaj túžite.

Foto: unsplash

Panna

Chyťte december za pačesy a vrhnite sa do toho. Čo sa týka vzťahov, práve tento rok bude pre vás jednoznačne tým najlepším a najzaujímavejším požehnaním. Ak ste boli do niekoho zamilovaní a chceli by ste ho naspäť, urobte to. Ak ste vo vzťahu, upevnite ho. Pokiaľ ste slobodný, tento mesiac vám do cesty prinesie lásku. Len ju musíte nechať, aby ku vám prišla.

Váhy

Komunikácia. To je niečo, na čom by ste mali začať pracovať, ak chcete, aby bol posledný mesiac v roku úspešný a aby boli také aj ďalšie mesiace, ktoré budú nasledovať. Keď chcete, aby sa vám pracovalo ľahšie, mali by ste si všetko vysvetliť a vhupnúť do nového roka s čistými vzťahmi a s konfliktami, ktoré ste si vyriešili. To isté platí aj pre rodinu.

Škorpión

Posledné mesiace ste sa usilovne snažili a tento mesiac ukazuje, že v tom budete ďalej pokračovať. Predtým, ako sa to stane, však musíte na malú chvíľu oddychovať a zamerať sa na to, čo je pre vás dôležité. Chcete viac lásky? Nechajte ju, aby do vášho života vstúpila. Keď budete vyžarovať lásku, bude vám jasné aj to, že ju dokážete vo veľkom prijímať.

Foto: pexels

Strelec

December bude pre vás intenzívny, takže sa pripravte. Začnite tým, že sa budete venovať na svoj finančný život, ktorý sa možno mierne zatrasie, no zvládnete to bravúrne. Ak ste nezadaný, máte pred sebou vzťah, tak sa na to pripravte. Ak chcete viac peňazí, práve teraz ich môžete získať. Musíte sa jednoducho len zamerať na to, ako sa dostať zo zhonu, v ktorom sa práve teraz nachádzate. Ale nebojte sa.

Kozorožec

Pripravte sa na december, pretože vo vašom živote spôsobí neuveriteľné zmeny. Už niekoľko rokov dostávate poriadne životné lekcie, ale aj keď ste čelili mnohým výzvam, všetko bolo v poriadku, pretože ste sa z toho silou a rozumom dokázali dostať. Všetko bude opäť vyžadovať vašu tvrdú prácu, no teraz vám všetko prinesie silu, ktorú budete potrebovať, aby sa vám splnili sny.

Vodnár

Veľmi vzrušujúcim mesiacom bude pre vás práve december. Do polovice decembra sa dočkáte uznania a veľkého úspechu. Ak sa chystáte otehotnieť, práve tento mesiac vám môže priať. Ak ste slobodný, cestu vám skríži spriaznená duša. Ak potrebujete peniaze, nejakým spôsobom sa ku nim dostanete. Oddajte sa tomu, čo je pred vami a pustite uzdu vašej kreativity.

Foto: maxpixel

Ryby

Tento rok bol pre mnohých ľudí veľmi ťažký, no vy si ho celkom užívate. Priniesol vám osobné šťastie, ale aj profesionálny rast, ktorý vám bude prinášať radosť a šťastie, kamkoľvek sa pozriete. December bude znamenať dobré veci pre vašu finančnú stránku a nebudete sa musieť báť o nedostatok peňazí. Nájdete rovnováhu medzi pracovným a osobným životom, čo je naozaj veľmi dôležité.

Najnovšie články