Horoskop na rok 2017: Rak

Lucia Mužlová

V roku 2017 majú Raci možnosť vypracovať sa najvyššie, ako sa im kedy podarilo. Nezľaknite sa, keď sa stretnete až s príliš sebavedomými osobami vo svojom okolí. Neznamená to hneď, že aj vy takí musíte byť. Nemusíte sa pred nikým predvádzať a ak svoje ciele dosiahnete poctivo, môžete byť na ne patrične hrdí aj skromnou formou.

Článok pokračuje pod videom ↓

Máte ale mimoriadne schopnosti, ktoré by ste sa mali snažiť, čo najlepšie zúročiť. Môžete byť na seba hrdí už len kvôli tomu, že máte otvorenú myseľ a aj dušu. tento rok dokážete zdolať veľmi namáhavé činnosti a zdoláte aj tie najväčšie problémy. Dôležité však bude, aby ste si všetko svedomite naplánovali. Presný rozvrh vám pomôže vdýchnuť aj obyčajným činnostiam akési kúzlo a ostatní vás za to budú obdivovať. Rok 2017 je pre vás rokom rozvážnym, kedy každé rozhodnutie, ktoré si vopred dobre premyslíte bude dobré. Sústreďte sa na seba, no nezabúdajte ani na svoju rodinu a priateľov, ktorí vás budú potrebovať.

Na čo si však dajte pozor je zneužívanie ľuďmi. Keď si okolie všimne, že sa vám darí, môže vám závidieť. Nenechajte sa ale stiahnuť na začiatok negatívnou energiou a vplyvom negatívnych ľudí. Tento rok vašu myseľ ovládne skôr rozhodovanie rozumu, pričom city upadnú niekam do pozadia.

Láska a vzťahy

Na začiatku roku budete mať pocit, že vo vašom živote už bolo dosť vášnivých nocí a je na čase sa usadiť a trochu upokojiť. Avšak život nám prináša rôzne situácie, preto reagujte tak, ako je vám najprirodzenejšie. Neznamená to hneď, že by ste sa mali na pár mesiacov zavrieť do kláštora. Máte predsa rodinu a záväzky a o tom je váš život. Začnite viac počúvať svoje impulzy a dajte na šiesty zmysel. V tomto roku by ste sa aj v oblasti lásky a vzťahov mali dostať zatiaľ čo najďalej a je len na vás, ako to využijete. Nebráňte sa citom, ktoré vás mátajú už dlhší čas. Tento rok si zaslúži pár rozhodných rozhodnutí, ktoré vykonáte, aj keď sa vám nebudú páčiť.

Práca a peniaze

Horoskop na rok 2017 je pre vás priaznivý. Všetky hviezdy hovoria, že sa budete mať, čo sa finančnej a pracovnej stránky týka, dobre. Nezaspite ale na vavrínoch. Všetko, čo ste dosiahli ste dosiahli tvrdou prácou, ktorá by mala aj tento rok priniesť ovocie. Nenechajte sa však stiahnuť prúdom, pretože budete veľmi ľahko považovaní za kancelárske krysy. Zamerajte sa na vlastnú skromnú jedinečnosť a nenechajte sa ovládať systémom. Buďte sami sebou a inšpirujte ostatných. Zbytočne nekopírujte činy kolegov, nemuselo by sa vám to vyplatiť. Čo sa financií týka, nebudete sa mať zle. Ste šetrný človek, čo je samo o sebe v dnešnej dobe veľmi vážené.

Zdravie

V roku 2017 vás čaká niekoľko medzníkov, kedy budete musieť dať prednosť svojmu zdraviu pred svojou prácou. Dobre viete, že pracujete niekedy až príliš veľa a postupom času by sa z vás mohol stať workoholik. Občasné prechladnutie príde v dôsledku stresu, no prekonáte ho hravo. Dávajte si tiež pozor na nadmerné pitie alkoholu a kávy. Vašim vnútorným orgánom to neprospieva. Fajčiari pozor na problémy s dýchacími cestami.

Ak si chcete pozrieť ročný horoskop pre iné znamenie, stlačte TU.

Najnovšie články