Horoskop na október – Panna

Banana

Láska a vzťahy

V partnerovej náruči nájdete tento mesiac toľko pochopenia, že sa vám žiaden problém nebude zdať taký vážny. Majte preto dostatok trpezlivosti aj vy a načúvajte prianiam svojej polovičky. Neberte pripomienky ako výčitky, len ako snahu o zlepšenie vášho vzťahu. S rodinou by ste mali tráviť viac času, majú vás úprimne radi a utuženie vzťahov nie je nikdy na škodu. Pozitívne správy má október aj pre nezadané dámy, ktorým sa konečne pošťastí. Dokonca sa na scéne objaví viac objektov záujmu, vyberajte teda podľa skutkov, nie podľa milých rečí.

Peniaze a práca

Ak uvažujete o zmene povolania, uistite sa, že to nerobíte len z unudenia, ale zo skutočnej potreby sa niekam pohnúť. Nestačí len sedieť a snívať, postavte sa k tomu zodpovedne a na hľadanie dobrých ponúk vynaložte veľa úsilia. Pri uchádzaní sa o prácu buďte originálni, dnes už nemusíte všetko robiť len predpisovo a vaša fantázia sa bude ceniť. Finančne na tom budete celkom dobre, rozhodne sa nemôžete sťažovať. Skúste podať loto alebo si kúpte žreb, veď šťastena nikdy nespí.

Zdravie

Po zdravotnej stránke vás potrápi maximálne nádcha na pár dní. Neberte ju ale príliš ľahkovážne a doliečte ju až do konca, aby sa choroba znova nevracala. Inak sa môžete tešiť pevnému zdraviu a dokonca aj dostatku energie. Snažte sa ju dokonale zúžitkovať vo svoj prospech a nezabúdajte ani na fyzickú aktivitu. Pokojne sa zapíšte na hodiny jogy a vezmite aj priateľky. Dobrý pocit z cvičenia a radosť zo spoločne stráveného času vás pozitívne nabije.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

0
Komentovať