Stretnú svoju druhú polovičku. 3 znamenia zverokruhu, ktoré na jeseň 2022 nájdu lásku svojho života

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Prichádza nové ročné obdobie a s ním aj možnosť nových začiatkov. Pre niekoho sa tieto začiatky budú vzťahovať hlavne na nové lásky.

Článok pokračuje pod videom ↓

Portál YourTango zverejnil tri znamenia zverokruhu, ktoré už čoskoro nájdu lásku svojho života. Nikdy neviete, možno je aj tá vaša práve teraz niekde za rohom a nikdy neviete, kedy na ňu natrafíte. Patríte medzi ne aj vy?

Blíženci

Blíženci sa môžu tešiť, pretože majú pred sebou mesiace, kedy budú celým svojím srdcom zamilovaní. Vo vašom okolí bude niekto, kto k vám bude dokonale pasovať a vy si to nielen, že všimnete, ale budete si predstavovať vzdušné zámky. Našťastie, on to tak bude mať tiež. Nič vám nebude stáť v ceste a budete mať možnosť dotiahnuť to spolu až do konca.

Foto: pixabay

Lev

Na konci augusta sa objaví niekto, do koho ste boli už predtým zamilovaný. Teraz to však bude cítiť maximálne rovnako. Bude si vedieť zachovať zdravý rozum, no napriek tomu sa budete spolu niesť na obláčiku zaľúbenosti, ktorá bude stáť za to. Čaká vás dobrodružná cesta plná zábavy.

Foto: pixabay

Váhy

Bývate veľmi vyberavým človekom, pokiaľ ide o lásku. Spontánne zamilovanie vám však nie je cudzie a pokiaľ príde úplne prirodzene, je to ešte krajšie. Možno si myslíte, že máte všetko pod kontrolou, ale v tomto prípade to tak vôbec nie je a čakajú vás mesiace, kedy sa to ešte viac potvrdí. Nechajte veciam voľný priebeh a uvidíte sami.

Najnovšie články