Horoskop na rok 2017: Lev

Lucia Mužlová

V roku 2017 sa môžu niektorí ľudia narodení v znamení Leva stretnúť s chválenkárstvom. Dajte si na to pozor, pretože aj kvôli týmto chybám môže byť váš rok tak trochu nešťastný. Skromnosť šľachtí a je zdrojom hrdinských a hrdých skutkov. Nechajte za vás hovoriť vaše činy a vedzte, že ľudia vo vašom okolí to ocenia.

Článok pokračuje pod videom ↓

Pomôžte napríklad bezdomovcovi, prípadne darujte staré hračky do detského domova. Potrebné nie sú len takéto veľké skutky, pomáhať sa dá aj inak. Pomôžte napríklad svojim príbuzným a buďte vždy ochotný podať im pomocnú ruku. Každý Lev, ktorý je spokojný so svojim svedomím by mal byť na svoje skutky patrične hrdý. Vaša hrdosť ale nebude navonok pozorovateľná. Až príliš často sa stretávate s ľuďmi, ktorí berú zásluhy za iných, preto sa snažte byť iný.

Horoskop na tento rok tiež naznačuje, že budete mať veľa otázok a pochybností sami o sebe. Malá miera neistoty je úplne v poriadku a pomáha vám udržať vašu samoľúbosť na uzde. Ak sa teda počas roka vyskytnú nejaké problémy, vnímajte ich skôr ako výzvy a berte všetko tak, ako je. Prídete na nové myšlienky a otvoria sa vám nové obzory. Vždy tu na vás čaká nejaká príležitosť, no je len na vás, či ju uvidíte a využijete vo svoj prospech. Tento rok sa z vás stane lepší človek.

Tento rok by ste sa taktiež mali zamerať na svoju rodinu a priateľov. Ak ste ich posledné dni, či mesiace trochu zanedbávali, je načase sa týmto problémom postaviť čelom. Domov je niečo, čo si nikde nekúpite, no staviate ho postupne za pomoci blízkych. Čas ktorý budete venovať svojmu partnerovi a deťom sa vám stonásobne vráti späť na skutkoch, ktoré pre vás radi a ochotne urobia. Budete šťastné, zamilované a v rodine zavládne na dlhý čas pokojná atmosféra.

Láska a vzťahy

Tento rok budete veľmi silno vnímať svoje pocity a budú vo vašom živote zohrávať veľkú rolu. Uvedomíte si, že vo vzťahu je človek veľmi zraniteľný, a že obetuje pre druhého všetko. Pretvárka nie je dobrá a sami dobre viete, že ste to párkrát zažili. Keď sa vám do niečoho nechcelo, radšej ste zvolili milosrdnú lož. V tomto roku sa konečne otvoríte a všetko budete robiť s radosťou a úsmevom. Úprimná láska je tá materská a preto sa o svoj vzťah s deťmi starajte. Tento rok je teda rokom úprimnosti.

Práca a peniaze

Horoskop na tento rok, čo sa peňazí a kariéry týka, je pre vás varovný. Môže sa stať, že sta stretnete so zlomyseľnými praktikami svojich kolegov a kolegýň. Tu ale platí pravidlo, „Kto druhému jamu kope, sám do nej spadne.“ Zamyslite sa nad tým a jednajte podľa toho. Ak budete zlomyseľný vy, vráti sa vám to. Takisto to platí aj opačne. Nenechajte sa vyviesť z rovnováhy a pracujte na svojich cieľoch. Najlepšia pre vás bude zlatá stredná cesta. Preto sa snažte nevystrkovať rožky a nevyčnievať z rady.

Zdravie

Tento rok je plný výziev. Začnete sa venovať pravidelne nejakému športu, čo výrazným spôsobom ovplyvní vaše zdravie. Choroby vás budú obchádzať, no mali by ste viac počúvať svoje telo. Vaše vnútorné tráviace orgány vám po nejakom jedle dávajú najavo, že sa im to nepáči. Preto ak vám býva ťažko po mastných jedlách, skúste ich na čas vynechať. Naopak, ak vám robí dobre zelená zelenina ako brokolica a šalát, smelo si doprajte plný tanier každý deň.

Ak si chcete pozrieť ročný horoskop pre iné znamenie, stlačte TU.

Najnovšie články