Horoskop na február – Lev

Lucia Mužlová

Láska a vzťahylev

Tento mesiac budete veľa uvažovať o svojej rodine, domove a zázemí. Kto sa túži presťahovať a zmeniť prostredie, február je na to ideálny. Taktiež vás čaká nejaká nepríjemná správa alebo ohováranie. Neberte však všetko tak tragicky. Na druhej strane sa k vám dostanú informácie, ktoré odstránia mnohé prekážky a problémy. Konečne sa pohnete vpred. V partnerstve zavládne dôvera, na ktorej si veľmi zakladáte. Nechcite sa však za každých okolností udržať tento stav, živote je predsa premenlivý.

Článok pokračuje pod videom ↓

Peniaze a práca

V zamestnaní tento mesiac konečne vyriešite nedorozumenia, ktoré sa s vami dlho ťahali. Odhalíte kolegu, ktorý stojí za všetkými intrigami. Namiesto toho, aby ste však zašli za šéfom, zájdite najskôr za dotyčným človekom. Na základe vašeho súkromného rozhovoru sa rozhodnite, čo ďalej.

Zdravie

Tento mesiac sa vám otvoria nové cesty. Objavíte zmysel v zdravom životnom štýle a otvoria sa aj cesty spojené so zdravím. Chytajte sa každej novej možnosti, ktorá vám môže otvoriť cestu. Psychicky aj fyzicky na tom budete skvele, takže si nemusíte robiť vrásky. So zmenou počasia však môžu prísť mierne bolesti kĺbov, ktoré ale s ľahkosťou prekonáte.

Najnovšie články