Neváhajú a bodnú vám nôž do chrbta. 5 znamení zverokruhu, ktoré sa najviac vyžívajú v zrade a krutosti

Kristína Hagarová

Foto: pexels

Väčšina z nás má v sebe aj temnú stránku. Tá určite nie je celkom niečo, čo by sme chceli ukazovať verejnosti, no často sa objaví vtedy, keď ju najmenej čakáme.

Niekedy sme krutí len preto, lebo to jednoducho vyplynie zo situácie. Niekedy preto, lebo nám niekto ublíži. To však nie je dôvod, aby sme boli na ľudí okolo nás zlí. Portál Thought Catalog spísal zoznam piatich znamení zverokruhu, ktoré sa pokladajú za skutočne kruté a neváhajú s tým, aby vás bodli do chrbta.

Baran

Baran je veľmi náladový a temperamentný. Vie tiež byť veľmi impulzívny a agresívny. Preto je veľmi často označovaný ako najväčší tyran zverokruhu. Avšak v svojej vlastnej cieľavedomosti s radosťou pošliape každého, aby dosiahol svoje. Keď máte v živote Barana, postupujte opatrne.

Foto: pexels

Škorpión

Je nedôverčivý a tajnostkársky, vie však byť aj poriadny násilník. Patrí k tým znameniam zverokruhu, ktoré sa najviac vyhýba ľuďom a dokáže byť maximálne netolerantný a manipulatívny. Sú tiež veľmi dobre známi svojou chuťou po pomste, takže buďte veľmi opatrní, ako sa k nim správate.

Kozorožec

Ľudia narodení v tomto znamení sú často blahosklonní, nezhovievaví a hoci nechce úmyselne ublížiť, svoje ciele stavia pred všetkých ostatných a pred všetko ostatné. Najhoršie je práve to, že vás zradia bez toho, aby to mali v úmysle, či robili to s jasným zámerom.

Foto: unsplash

Strelec

Ľuďom v znamení Strelca chýba trpezlivosť, rýchlo sa nudia a dokážu byť veľmi impulzívni. Majú tiež problém k niekomu sa viazať, väčšinou preto riešia iba seba. Často musia mať kontrolu nad všetkým, čo je okolo nich a stavajú sa do pozície, ktorá je pre nich dôležitá. Strelec zradí okamžite každého, kto sa mu stavia do priestoru a je vlastne ešte vďačný, že sa zbavil niekoho, kto ho dusil.

Blíženci

Blíženci dokážu byť neuveriteľne prelietaví a impulzívni. Ak niekedy dôjde do bodu, že sa musia rozhodnúť či budú bojovať za svoj vzťah, alebo utiecť, vždy radšej odíde. Majú dve tváre a nikdy neviete, ktorú verziu z nich dostanete. Môže sa vám zdať, že sú to vaši priatelia, avšak sú vždy len krok od toho, aby sa vám otočili chrbtom.

0
Komentovať