Zlomia vám srdce pri prvej príležitosti. 5 znamení zverokruhu, ktoré si nevedia vážiť lásku a k partnerovi sa správajú otrasne

Kristína Hagarová

Foto: pexels

Zlomené srdce už zažil určite takmer každý z nás. Len máločo dokáže bolieť fyzicky a psychicky tak veľmi ako práve zlomené srdce. Aký vplyv na to majú znamenia zverokruhu?

Samozrejme, nie je správne súdiť ľudí len na základe toho, kedy sa narodili. Musíte však uznať, že na niektorých ľudí to priam extrémne sedí. Portál Bonobology spísal 5 znamení zverokruhu, ktoré vám pravdepodobne môžu zlomiť srdce. Ako to vidíte vy?

Strelec

Strelci milujú dobrodružstvo a sú slobodomyseľné bytosti, ktoré sa neradi uzatvárajú. Nenávidia pripútanosť, a nezáleží na tom či k miestu, alebo osobe. Ak sa cítia pod tlakom, okamžite zo vzťahu odchádzajú a nezáleží na tom, aké city k danej osobe prechovávajú. Neurobia nič preto, aby sa sami necítili pohodlne. Chápu bolesť, ktorú spôsobia, no nestojí im to za to, aby prišli o svoju slobodu.

Foto: pexels

Vodnár

Koketná povaha a pútanie pozornosti, to je pre Vodnára typické. Rád flirtuje a chce skúšať nové veci, preto pravdepodobne to, čo vás s ním čaká, je jedine zlomené srdce. Možno ani nemá sklon k podvádzaniu, ale neustále koketovanie vám po čase začne poriadne prekážať. Pokiaľ ich však necháte vy, nikdy sa nebude obzerať späť a pravdepodobne zabudne, že vás niekedy stretol.

Lev

Lev extrémne túži po pozornosti a byť stredobodom všade, kde sa objaví. Byť s ním vo vzťahu nie je jednoduché, hlavne pre ľudí, ktorí tiež túžia byť dominantní. Len málokedy zvládne, keď je pozornosť upretá na niekoho druhého, preto vie zo vzťahu odísť len tak, ako keby sa ani nechumelilo. Vie byť chladný a vzdialený a odíde aj zo zabehnutého vzťahu, ktorý fungoval.

Ilustračné foto: unsplash

Býk

Ľudia v tomto znamení majú neochvejné odhodlanie, to však môže byť dvojsečná zbraň. Dokáže človeka odpísať pre každú maličkosť, keď ho akokoľvek znevážite, bude sa chcieť pomstiť, a to v prvej sekunde. Je to obrovský milovník, no láska sa razom zmení na nenávisť. Hneď zabudne na rešpekt a dôveru a nebude váhať s tým, aby sa za všetko pomstil. A to aj v prípade, že si tento príbeh vytvorí v hlave sám.

Panna

Panna je dobrosrdečná a milujúca bytosť. Avšak, ich úprimnosť a otvorenosť sa často mení na to, že máte pocit, ako keby boli úplne bez filtra. Všetko si racionálne zváži a je schopná odísť aj zo zabehnutého vzťahu, na ktorom druhá strana nevidela vôbec nič negatívne. Zlomí srdce bez výčitiek a bez zlého pocitu, pretože taká jednoducho je.

1
Komentovať