Horoskop na január – Panna

Banana

Láska a vzťahy

Aj keď ste dobráčka od kosti a partnerovi kvôli citom nakoniec ustúpite, niekedy je potrebné ukázať, že si stojíte za svojím. V januári totiž dôjde k výmene názorov, ktorej riešenie bude mať veľký dopad na ďalší vývoj vášho vzťahu. Budete potrebovať poriadnu dávku trpezlivosti a tolerancie, no ak budete konať s najlepším svedomím a budete neoblomná, zaslúžite si od partnera rešpekt a uznanie. V druhej polovici mesiaca bude šťastena naklonená najmä nezadaným ženám, ktoré by mali konečne začať nový a veľmi šťastný vzťah.

Peniaze a práca

Nemusíte míňať na všetko, čo vám v danom okamihu príde ako dobrý nápad. Svoje investície si dobre premyslite a nedajte sa zlákať na zdanlivo výhodné kúpy. December si vyžiadal veľké výdavky a vy by ste mali začať aspoň na čas šetriť. V zamestnaní budete v januári doslova žiariť a váš pracovný výkon bude hoden pochvaly a uznania. Toho sa od nadriadeného aj dočkáte a obdivne k vám bude vzhliadať aj nejeden kolega. Budovanie dobrých vzťahov v zamestnaní je základ, a práve vďaka pevným priateľstvám sa vyhnete intrigám na konci mesiaca, do ktorých vás bude chcieť namočiť váš neprajník.

Zdravie

Aj keď tomu veľa ľudí neverí, jednoducho sú medzi nami také osoby, ktoré z nás dokážu „vysať“ energiu. Práve takýmto osobám by ste sa mali v tomto období vyhýbať, pretože vás bude dostatočne vyčerpávať zamestnanie. Mali by ste viac oddychovať a staviť na prechádzky v prírode, ktoré rozprúdia krv a dodajú vám elán a čerstvú energiu. Pred spaním sa vždy poriadne ponaťahujte a nezaškodí vám ani zopár cvikov na popreťahovanie chrbtice. Vďaka tomu eliminujete problémy s nespavosťou a v noci si dokonale oddýchnete a načerpáte silu.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

0
Komentovať