Z tohto budete veľmi prekvapení. 5 znamení zverokruhu, ktoré ľudia považujú za úplne najhoršie

Kristína Hagarová

Foto: pexels

Znamenia zverokruhu sú do veľkej mieri kontroverznou vecou, pretože kým niekto tomu bezvýhradne verí, druhí ľudia to zase zosmiešňujú.

Článok pokračuje pod videom ↓

Aj keď na to sú naozaj rôzne názory, nájde sa množstvo portálov, ktoré sa astrológii naplno venujú. Portál Vekkesind spísal tie najmenej obľúbené znamenia zverokruhu. Čo si o tom myslíte vy?

Škorpión

Jedno z najmenej obľúbených znamení zverokruhu je jednoznačne Škorpión. Veľmi často pôsobí nesympaticky, pretože je manipulatívny, chce mať moc a často aj klame. Za svojimi pozitívnymi stránkami, ako je vášeň, zvedavosť a inteligencia sa skrýva aj pomstychtivosť a potreba ovládať. Tiež dokáže často súťažiť a pokiaľ sa mu raz niekto nepáči, väčšinou už u neho skončil.

Foto: pixabay

Blíženci

Blíženci sú veľmi inteligentní, veselí a komunikatívni. Na druhej strane majú dve tváre a niekedy to na ľudí pôsobí, ako keby mali poruchu osobnosti. Kým jeden deň sa k ľuďom správajú, ako keby boli najlepší priatelia, na druhí deň sa na neho nevedia ani pozrieť a nemajú chuť sa s nimi rozprávať. Navyše sú veľmi dobrí herci.

Lev

Lev je podľa portálu veľmi nepopulárne znamenie, a to napriek tomu, že ľudia v znamení Leva sú veľmi často obľúbení v spoločnosti. Súvisí to trochu so stereotypmi, pretože majú potrebu na seba upozorňovať, všetkých ovládať a nútiť do toho, aby robili presne to, čo chcú, aby ste robili.

Foto: pexels

Baran

Baran patrí medzi veľmi výrazné znamenia zverokruhu, no opäť trochu neobľúbené. Má veľmi veľa úžasných vlastností, ako je zmysel pre vášeň a schopnosť dotiahnuť veci do konca. Baran je však aj veľmi sebeckí, nároční, potrebujú pozornosť od druhých ľudí a taktiež nútia všetkých, aby boli veci presne tak, ako chcú oni.

Kozorožci

Pre Kozorožcov je veľmi ťažké byť s niekým spokojný. Takmer nikto im nevyhovuje, so všetkými sú nespokojní a každého pri najmenšom zakopnutí odpíšu zo svojho života. Opäť, majú množstvo úžasných schopností, napríklad pracovitosť či zápal pre vec. Ale práve ich náročnosť na seba a na druhých je niečo, čo ich zaraďuje medzi neobľúbené znamenia.