Nedostanete ich z hlavy. 5 znamení zverokruhu, ktoré budete milovať, aj keď vám zlomia srdce

Hyriaková Kristína

Foto: unsplash

Horoskopy a znamenia zverokruhu sú pre mnohých ľudí niečo vymyslené, no existuje aj veľa ľudí, ktorí tomu veria a sú presvedčení o tom, že to môže ovplyvniť ich život.

Článok pokračuje pod videom ↓

Portál ThoughtCatalog spísal zoznam znamení, ktoré nebudete vedieť dostať z hlavy ani vtedy, keď už budete dávno od nich. Vyliečiť zlomené srdce je skutočne ťažké, ale pri niektorých ľuďoch to môže trvať ešte dlhšie, než by ste možno rátali. A toto je 5 znamení zverokruhu, ktoré z hlavy len tak ľahko nedostanete. Patríte medzi ne aj vy?

Foto: unsplash

Škorpión

Keď Škorpióni milujú, milujú intenzívne a vášnivo. Nemajú problém to dať najavo celému svetu, a preto je naozaj ťažké prekonať to. Vždy vedia, čo sa deje vo vašej hlave a sú veľmi empatickí. Bojujú za svoj názor a za to, o čom sú presvedčení, že sú správne. Dávajú najavo svoju lásku a niekedy práve to nemôžete nahradiť.

Lev

S Levom sa budete cítiť ako ten najšťastnejší človek na svete. Zahrnú vás darčekmi, krásnymi slovami a už len to, že budete okolo nich vo vás vyvolá pocit, že svet je lepšie miesto. Ich pozitivita a slnečná nálada je nákazlivá a veľmi rýchlo sa na to zvyká. Sú tu pre vás v dobrom aj zlom a práve preto je ťažké sa od nich odpútať, keď tu už nie sú.

Foto: pixabay

Váhy

Ťažko sa dá nahradiť pôvabná a neodolateľná Váha so svojím veselým prístupom k životu. Váhu má rad takmer každý, pretože je plná energie a uvoľnená, skutočne máte pocit, že život je gombička, keď ste v jej blízkosti. Vždy uprednostňuje svojho partnera a rada sa s ním smeje, preto je úžasný spoločník. Je veľmi ťažké dostať ich z hlavy.

Býk

Sú lojálni a spoľahliví, takže akonáhle sa zamilujú, so svojím partnerom zaobchádzajú ako s prioritou číslo jeden. Cítite pri ňom toľko lásky a tepla ako od nikoho iného. Držia sa pri zemi, sú dôveryhodní a trpezliví, takže je im treba naozaj veľa, aby sa nahnevali. Býk je tu vždy pre ľudí, ktorých má rád a keď o neho prídete, bude vám to ľúto ešte veľmi dlho.

Foto: Unsplash

Panna

Ak sa raz zaľúbite do niekoho, kto je znamenie Panny, nebudete ho chcieť nechať nikdy odísť. Taký vzťah ste totižto ešte nikdy nezažili, to si môžete byť istý. Najťažšie je dostať z hlavy tohto človeka, pretože sú inteligentné, citlivé a veľmi zábavné. Keď dajú sľub, vždy ho splnia. Keď sa s ňou náhodou rozídete vy, budete to ľutovať ešte veľmi dlho a možno to budete považovať za najväčšiu chybu, ktorú ste urobili.

Najnovšie články