Už dnes v noci uvidíte Modrý mesiac. Ako tento nebeský jav ovplyvní vaše znamenie zverokruhu?

Dana Kleinová

Foto: pixabay.com

Už dnes v noci sa môžete tešiť na úchvatné nebeské divadlo. Spoja sa totiž až dva nebeské úkazy a mesiac tak bude naozaj pôsobivý. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Space, už dnes v noci uvidíme najväčší a najžiarivejší mesiac tohto roka. Nielenže mesiac bude v 13. splne, ale bude z neho aj supermesiac. Naposledy k takémuto spojeniu udalostí došlo v decembri 2009. Supermesiac znamená, že mesiac bude najbližšie k Zemi, čím sa bude zdať väčší. K tomuto úkazu dôjde 31. augusta presne o 3:36 hod. Okrem toho, že tento úkaz ovplyvní váš spánok, bude rôzne pôsobiť aj na jednotlivé znamenia.

Foto: Image by kjpargeter on Freepik

Ako píše portál Today, Modrý mesiac zintenzívni emócie, intuíciu i túžbu. Bude to moment, kedy by ste sa mali zamerať na vaše najtajnejšie sny a urobiť dôležité rozhodnutia o vašich vzťahoch.

Baran

Je úplne v poriadku, ak sa počas tohto nebeského úkazu rozhodnete odísť zo spoločnosti ostatných. Venujte čas sebe a svojim potrebám. Čím viac času venujete opätovnému spojeniu so sebou samým, tým ľahšie sa vám podarí zosúladiť svoje telo s mysľou, srdcom a duchom.

Býk

Zapojte sa do pozorovania mesiaca online alebo osobne, aby ste sa cítili ako súčasť spoločenstva. V tejto chvíli sa budete môcť podeliť o svoje tajomstvá bez toho, aby vás niečo držalo späť, čo vám môže pomôcť zbaviť sa všetkých vašich problémov.

Blíženci

Istý projekt sa uzatvára, čo vás núti pýtať sa, čo ďalej a či si dokážete udržať úspech, ktorý ste dosiahli. Rozsah vašej kariéry sa mení, ale k lepšiemu – preto majte oči na stopkách. Jedny profesionálne dvere sa zatvárajú a ďalšie sa otvárajú.

Foto: pixabay.com

Rak

Chcete objavovať svet a obuť si túlavé topánky, ale nie ste si istí, kam ísť. Zvážte výber známeho miesta, v ktorom sa ľahko zorientujete. Pre vašu nostalgickú a sentimentálnu dušu sú teraz dôležité pohodlie a spomienky.

Lev

Vaša intuícia je v tejto chvíli na vysokej úrovni, čo vám dáva schopnosť vidieť veci z iného uhla pohľadu. Jediným problémom je, že všetky tieto retrográdne planéty môžu skresľovať reálny obraz situácií, preto je najlepšie si veci premyslieť skôr, ako prídete ku konečnému rozhodnutiu.

Panna

Vysvetlenie nezrovnalostí s tými, na ktorých vám záleží, a vybudovanie pevnejších základov s vašou drahou polovičkou utuží vaše dobré vzťahy – teda, ak sa rozhodnete na veciach pracovať a budete mať pri tom trpezlivosť. Vznikne tak hlbšie a súcitnejšie porozumenie všetkých zúčastnených strán.

Foto: pixabay.com

Váhy

Najnovšie články