AKTUÁLNE: Michael Schumacher robí pokroky. Údajne už nie je pripútaný na lôžko

Lucia Mužlová

AP Photo/Itsuo Inouye

Michaela Schumachera asi netreba nikomu predstavovať. Bývalý pilot F1, sa však koncom decembra v roku 2013 vážne zranil pri rodinnej lyžovačke a odvtedy ležal v kóme. Jeho stav bol podľa správ nemenný. Odborný personál sa oňho stará v jeho sídle na brehu Ženevského jazera a von nepreniknú žiadne informácie.

Článok pokračuje pod videom ↓

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SSCNapoli1926 (@ssc1926napoli) on

29. decembra to bude presne 5 rokov od jeho vážnej nehody. Nové správy sú však veľmi potešujúce. Michael už vraj nie je pripútaný na lôžko. Náklady na jeho starostlivosť boli údajne až vo výške 50-tisíc libier týždenne (viac ako 55-tisíc eur). Ako informovali zahraničné médiá, Michael už nie je napojený na prístroje a ani neleží na lôžku.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🇮🇹 Scuderia Ferrari 🇮🇹 (@redpassionferrari) on

Rodina ani najbližší zatiaľ nepotvrdili žiadne informácie, no fanúšikom a podporovateľom ďakujú za každú podporu. O pretekára sa stará celý tím fyzioterapeutov, lekárov a aj to je možno dôvod, prečo sa nakoniec z kómy prebral a pomaly ale isto sa dáva dokopy. Kroky budú síce malé, ale predsa tam podľa všetkého sú. My mu držíme palce.

Pozri aj: Keanu Reeves je viac než len skvelý herec. Detským nemocniciam daroval tajne za niekoľko rokov už milióny dolárov

Lucia M., ladbible.com

Najnovšie články