Súrodenci sa hrali na pláži a ani jeden netušil, že je to naposledy. 7-ročné dievčatko pochovala jama v piesku

Dana Kleinová

Foto: Gofundme (Sally Krouse)

Tragédia stála život len sedemročné dievčatko. S bratom sa hrali na pláži, netušili však, že je to poslednýkrát. Prváčke sa stala osudnou jama, ktorú s bratom vykopali.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Tyla, len sedemročnej Sloan Mattingly z Indiany sa rodinná dovolenka pri mori na Floride stala osudnou. Dievčatko navštívilo dovolenkový hotspot Lauderdale-by-the-Sea so svojou rodinou v utorok 20. februára. Poobede sa rodina vybrala na pláž a ona a jej deväťročný brať Maddox sa rozhodli vykopať jamu v piesku. Nečakali však, že táto nevinná detská zábava sa v sekundách zmení na smrteľnú.

Zasypal ich piesok

Súrodenci vykopali jamu, no piesok pod nimi sa náhle začal prepadať a oni sa prepadli do dvojmetrovej jamy. Zatiaľ čo chlapčekovi sa podarilo udržať hlavu nad pieskom, Sloan také šťastie nemala a úplne sa ponorila do piesku. Ľudia, ktorí to videli, sa im hneď ponáhľali na pomoc a snažili sa ich z piesku vytiahnuť. Jeden z prítomných privolal záchranné zložky, no trvalo niekoľko minút, kým na miesto dorazili.

Keď sa deti konečne podarilo dostať z piesku, záchranári ich hneď previezli do nemocnice, aby dostali dostatočnú pomoc. Po príchode do Broward Health Medical Center bol Maddox uvedený do stabilizovaného stavu, ale, bohužiaľ, jeho sestra Sloan bola vyhlásená za mŕtvu.

Rodina teraz vytvorila finančnú zbierku, aby si mohli Sloan previesť domov a pochovať ju. Na oficiálnu stránku Go Fund Me k zbierke napísali: „Jason, Therese a Maddox sa musia vyrovnať so situáciou, na ktorú žiadna rodina nechce ani len pomyslieť. To, čo začalo ako úžasný rodinný výlet, sa rýchlo zmenilo na zdrvujúcu tragickú stratu ich 7-ročnej dcéry/sestry Sloan. Vieme, že žiadne množstvo peňazí neprivedie krásnu Sloan späť, ale váš dar môže pomôcť priviesť Sloan domov z Floridy, pokryť náklady na pohreb a zmierniť finančný stres, keď sa učia orientovať v novom svete.“

Najnovšie články