Majú veľa peňazí, no ich deti nedostanú nič. Známy herecký pár má na svoje konanie dobré dôvody

Kristína Hagarová

Foto: archív TASR

Ľudia často závidia deťom známych ľudí. Automaticky za tým vidia privilegovaný život plný hračiek, bohatstva a všetkého, čo si väčšina bežných ľudí s priemerným platom nemôže dovoliť. Mnohí známi ľudia sa však rozhodnú ísť inou cestou.

Populárny hollywoodsky párik Ashton Kutcher  a Mila Kunis hrali v mnohých populárnych filmoch a seriáloch, v niektorých projektoch si dokonca zahrali aj spoločne. Ich majetok je naozaj neuveriteľne vysoký a ako uvádza Ladbible, odhaduje sa tak približne na 265 miliónov dolárov, teda viac ako 240 miliónov eur. Spolu majú dve deti, päťročnú Wyatte Isabell a trojročného Dimitriho Portwooda.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ‚I said good day!‘ –fez (@that.70s.show.aesthetic),

Do dobrého plánu investuje

Zdá sa však, že idú po vzore Billa Gatesa, keď odhalili, že peniaze plánujú dať na charitu. V jednom s rozhovorov to potvrdil samotný Ashton. „Moje deti žijú skutočne privilegovaný život a ani to nevedia. Nikdy to nebudú vedieť, pretože toto je vlastne jediné, čo poznajú. Nakoniec naše peniaze rozdáme na charitu. Ak budú mať moje deti dobrý obchodný plán, tak do toho investujem,“ povedal.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa AMS 💋 (@anamarijasaric),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ‚I said good day!‘ –fez (@that.70s.show.aesthetic),

Dávajú svojim deťom darčeky?

Obaja, Mila a aj Ashton chcú, aby sa ich deti nespoliehali na peniaze svojich rodičov. Snažia sa ich vychovávať skromne a dávajú si záležať na tom, aby neboli rozmaznané. Značnú časť svojho majetku sa snažia venovať rôznym charitatívnym organizáciám, vrátane tých, ktoré pracujú na boji proti obchodovaniu s ľuďmi, čomu sa Ashton dlhšiu dobu venuje. Avšak Mila sa v jednom z rozhovorov vyjadrila, že je vytrhnuté z kontextu, keď médiá tvrdia, že im minulý rok nedávali vianočné darčeky.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Welcome to Young Blog 🖤 (@young_blog),

Nová tradícia

„Celé to bolo vytrhnuté z kontextu. My nezakazujeme nikomu, aby dával našim deťom darčeky… všetko to prišlo po jedných Vianociach, kedy starí rodičia dali Wyattovi príliš veľa. Vtedy sme naším rodičom povedali, že chceme, aby im darovali len jeden darček. Ostatné venujeme charite alebo detskej nemocnici. To je naša nová tradícia,“ povedala Mila.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ashton Kutcher (@aplusk),

Najnovšie články