Zverejnila fotografiu v plavkách a ľudia sú nadšení. Svetoznáma herečka schudla 30 kíl, prehovorila o svojej ceste

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (rebelwilson)

Rebel Wilson bola vždy otvorená, čo sa týkalo jej cesty k zdravšiemu telu a zhadzovaniu kíl. Svojich fanúšikov často informovala aj na Instagrame a inak tomu nie je ani teraz.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál People, 42-ročná herečka, ktorú poznáme hlavne z komédií, schudla 30 kilogramov, čím mnohých naozaj šokovala. Teraz zdieľala fotografiu z dovolenky, na ktorej je v plavkách. Ku fotografii napísala, že pribrala tri kilogramy a v úžasnom all inclusive rezorte stratila všetku sebakontrolu, no nemá výčitky.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Rebel Wilson (@rebelwilson)

Nemá výčitky

„Vieš čo? Zajtra môžem vstať, ísť do posilňovne, hydratovať, jesť zdravo a milovať sa. Nepomáha byť na seba tvrdý, ale viem, aké to je, cítiť sa previnilo a nie skvele, keď jete príliš veľa. Ale ak ste ako ja, viete, že ste viac, než len vaša váha a vaša váha vás nedefinuje,“ napísala na sociálnych sieťach.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Rebel Wilson (@rebelwilson)

Chce byť najlepšou verziou seba

Na záver dodala, že je dobré snažiť sa byť čo najviac zdravý, ale nie je dobré byť na seba tvrdý. „Buď tou najlepšou verziou teba,“ napísala. Rebel už v máji 2020 začala dokumentovať svoju cestu za zdravím na sociálnych sieťach. Tiež prehovorila o svojej túžbe stať sa mamou, ktorá podnietila jej chudnutie. Lekár jej povedal, že ak schudne, bude mať oveľa väčšiu šancu na odobratie a uchovanie vajíčok.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Rebel Wilson (@rebelwilson)

Robí to pre svoje budúce deti

Keď jej lekár povedal, že by mala schudnúť, dotklo sa jej to a myslela si, že je drzý. Opak je však pravdou. Rebel okrem toho trpí aj syndrómom polycystických vaječníkov, ktorý môže ovplyvniť plodnosť. Sama tiež povedala, že jej cieľom nebolo dostať sa na určitú váhu, ale byť zdravšia a urobiť to pre potreby jej budúceho dieťaťa.

Najnovšie články