Markíza prichádza na obrazovky s populárnou šou: Poznáme mená účinkujúcich

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (tvojatvarzniepovedome)

Markíza prichádza na obrazovky s ďalšou sériou populárnej relácie Tvoja tvár znie povedome. Jej príprava sa už naplno rozbieha a zdá sa, že sa fanúšikovia majú na čo tešiť.

Článok pokračuje pod videom ↓

O tom, že Markíza už čoskoro na obrazovky prinesie 7. sériu šou Tvoja tvár znie povedome, ktorá sa na obrazovkách teší popularite, informoval portál MediaBoom. Práve tento portál zverejnil aj mená, ktoré majú v šou účinkovať. Ponuku na účinkovanie malo odmietnuť viacero známych mien.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Nové séria už o pár týždňov

Tvoja tvár znie povedome štartuje už 4. septembra tohto roka. Do porotcovských kresiel zasadnú už tradične Zuzana Kubovčíková Šebová a Mário Kuly Kollár. Moderátorom zostáva Martin Nikodým. Miesto porotcov doplní po novom hudobník Marián Čekovský a posledným porotcom bude zápasník Attila Végh.

Lákajú známymi tvárami

Do šou sa pritom snažia obsadiť známe tváre z aktuálne populárnych seriálov. Jedným z nich je napríklad aj Druhá šanca, z ktorého by sa mala v Tvoja tvár znie povedome objaviť Lívia Bielovič. Do šou by sa mal zapojiť aj Adam Pavlovčin, víťaz poslednej Superstar. Súčasťou novej série bude podľa informácií portálu aj komička Simona Salátová. V siedmej sérii by sa mal tiež ukázať aj hudobník Ondrej Kandráč a herečka Viki Ráková.