Svetoznáma herečka Julia Roberts po prvý raz ukázala dcéru. Má 16 rokov a tento detail ľuďom neunikol

Kristína Hagarová

Foto: TASR/AP

Množstvo hollywoodskych hviezd si stráži svoje súkromie a tiež súkromie svojich detí. Niet sa čomu čudovať, sú pod neustálym drobnohľadom a chcú im dopriať aspoň ilúziu bežného života.

Taký je aj prípad Julie Roberts, ktorá svoje tri deti ukazuje len málokedy a väčšinou boli zachytené len prostredníctvom paparazzov. Ako uvádza portál WMagazine, to sa však zmenilo. Jej 16-ročná dcéra Hazel debutovala priamo na červenom koberci, aby podporila svojho otca, Daniela Modera, ktorý pracoval ako kameraman filmu Flag Day. Objavila sa na filmovom festivale.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Metro Society (@metrosocietyph)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený JastrzabPost.pl 🦅 (@jastrzabpost.pl)

Chcela chrániť rodinu

Hazel mala oblečené jednoduché šaty maslovej farby a nikomu neušlo, že sa veľmi podobá na svoju svetoznámu mamu, a to nielen z fyzického hľadiska, ale aj jednoduchosťou a jemným make-upom, čo nebýva celkom zvykom. Julia Roberts porodila Hazel a jej dvojča Phinnaeusa v roku 2004 a presťahovala sa do Nového Mexika, aby vychovávala svoje deti mio hollywoodskeho centra pozornosti. Okrem toho má ešte mladšieho syna Henryho.

Známa rodina

Známi herci sú však aj Juliin brat Eric Roberts a jej neter Emma Roberts. Bolo len otázkou času, kedy Hazel vstúpi do svetla reflektorov. V roku 2016 mala tiež menšiu rolu vo filme Deň matiek. Pozorovatelia si však hneď všimli, že z nej rastie krásna slečna a má pred sebou sľubnú kariéru.

0
Komentovať