Tieto nádherné a dojímavé ilustrácie ukazujú, aký je otec v živote každého malého dievčatka dôležitý

Lucia Mužlová

Skutočného chlapa nerobia svaly, ale schopnosť dodržať svoje slovo a otvorené srdce. Aj Soosh po takom túžila ako malé dievčatko. Keď vyrástla, svoju túžbu pretavila do nádherne dojímavých ilustrácií, pri pohľade na ktoré zmäkne aj ten najväčší tvrďas.

Každé malé dievčatko potrebuje otca, na ktorého sa môže spoľahnúť. No aj keď vyrastie v mladú ženu, táto túžba po ochrane stále ostáva. Veď kto dá na hubu nevernému frajerovi? Milujúci tatino. Nájde si na vás čas, aj keď nevie, kde mu hlava stojí. Ten, ktorý od ranej mladosti bojoval proti príšerkám, ktoré sú schované pod posteľou. Ak máte chuť na niečo príjemné a dokonalé hrejivé, zoznámte sa so Snezhanou Soosh, mladou ilustrátorkou. Keby som ju stretla v reálnom živote, určite by som ju objala. A určite by nás bolo viac.

Keď je v rodičovskej posteli akosi pritesno

Len spi, maličká! Som pri tebe bez ohľadu na absolútnu únavu

Keď môžete vyliezť na samý vrchol sveta

Spríjemní vám dlhé chvíle

A nebojí sa domácich prác

Na tatinovom bruchu sa spí najlepšie, nezáleží, že nemá na bruchu tehličky

Naozajstný chlap sa nebojí zapliesť vrkôčiky

A zahrá to najkrajšie divadlo

Vždy si nájde čas na šálku imaginárneho čaju

A postará sa o naozajstnú zábavu

Pôjde s vami až na kraj sveta

Postará sa o vašu bezpečnosť

Nedovolí, aby vás spálilo slnko

Pozve na rande ženu, ktorá ho vychovala

Tatino je vedľa mňa

Pretože pomáhať sa musí

View this post on Instagram

• visiting a senior home • . . . i mend a thing or two, but she.. she fills their hearts with light.☀️ . . . we took some time the other day to have a talk with my son about such places like senior homes, he couldn't quite grab the concept of it. It's hard to speak with children who look up at you believing you are a wise human being and try to explain why we have orphanages, senior homes and such. Recently kiddo started asking questions to which i have no answers, so i try to show him with pictures how i feel about things. . . . #bysoosh #illustrator #illustration #topcreator #drawing #sketch #sketching #sketcheveryday #watercolor #watercolorsketch #watercolordrawing #big #papa #fantasy #boho #cute #father #book #kindness #love #art_we_inspire #inspiration #daddysgirl #kids #children #dibujo #art #artwork #365 #primitive

A post shared by Soosh • illustrator • (@vskafandre) on

Vylieči boľavé kolienko

Kiežby sa čo najviac chlapov nebálo ukázať svoju citlivejšiu tvár. Deti potrebujú lásku, bez nej zákonite vädnú. A zvädnutých kvetín veru býva škoda.

Pozri aj: Sused si na záhrade vykopal tri jamy. Boli sme z toho zmätení, no keď sme neskôr uvideli výsledok, takmer sme neverili vlastným očiam!

zdroj: babskeveci.sk, instagram.com/vskafandre

Najnovšie články