Obľúbená herečka Zuzana Vačková šokovala verejnosť. Mala len 14 rokov, keď sa stala obeťou obťažovania

Dana Kleinová

Foto: YouTube (MVP Podcast) / Profimedia

Obľúbená herečka vysvetlila, prečo si myslí, že je potrebná sexuálna výchova. Ona sama si totiž v detstve zažila hneď niekoľko nepríjemných zážitkov, ktoré pochopila, až keď bola staršia. Zároveň vysvetlila, že obťažovanie detí dospelými ľuďmi je oveľa bežnejšie, než si ľudia myslia. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Herečka Zuzana Vačková sa objavila v najnovšej epizóde MVP Podcastu s Rasťom Paulínym a Samom Kulifajom. V nej priznala hneď niekoľko traumatických zážitkov z detstva, o ktorých sa predtým hanbila hovoriť, hoci neboli jej vinou. Počas života sa totiž niekoľkokrát stretla s dospelými mužmi, ktorí nemali problém pred ňou onanovať, hoci bola len dieťa, alebo jej dokonca strčili jazyk do úst.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Vackova (@zuzanavackova)

Nedeje sa to len v šoubiznise

Moderátori nadviazali túto tému, spomínajúc incident, o ktorom v inom podcaste hovoril herec a moderátor Oliver Oswald. Ten vtedy prezradil, že mal len 14 rokov, keď ho obťažoval starší kolega. Následne sa opýtali Zuzany, či si niekedy zažila niečo podobné, keďže je to v dnešnej dobe už pomerne bežné a navyše je žena. A Zuzana mala viac než jeden príklad.

„Myslím, že je to bežné nielen v tomto našom biznise, ale celkovo vo svete. Že dospelí majú pocit, že si môžu k deťom a k mladým ľuďom, či už k chlapcom alebo dievčatám dovoľovať viac, pretože nie sme z našich rodín naučení povedať jednoznačne nie,“ vysvetlila herečka na začiatok.

Mala len 10 rokov, keď ju neznámy muž žiadal o pomoc

Najnovšie články