Po mesiacoch zverejnil hviezdny pár fotku svojho bábätka. Fanúšikovia si hneď všimli, na koho sa podobá

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (annakournikova)

Len pred niekoľkými mesiacmi sa bývalej ruskej tenistke Anne Kurnikovovej a spevákovi Enrique Iglesiasovi narodilo tretie bábätko Mary.

Článok pokračuje pod videom ↓

Odvtedy na ich sociálnych sieťach príliš veľa príspevkov nepribudlo. Najnovšie však Anna zverejnila fotografiu malej Marie alebo Maši (ako ju zvyknú volať) a fanúšikovia si hneď všimli, ako veľmi sa malá dcérka podobá na svojho známeho otca. Nezaprie však ani svoju známu maminu, pretože oči má celkom po nej.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Anna Kournikova Iglesias (@annakournikova),

Tehotenstvo tajili

Ako informoval v apríli portál Brightside, 44-ročný španielsky spevák Enrique Iglesias a 38-ročná bývalá ruská tenistka Anna Kurnikovová na svete privítali svoje tretie dieťatko. Párik sa snažil udržať tehotenstvo v tajnosti a možno práve preto mnohých prekvapilo, keď na sociálnej sieti oznámili túto radostnú správu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Anna Kournikova Iglesias (@annakournikova),

Odkedy sa dali v roku 2001 dokopy, zdalo sa, že ich nič nemôže rozdeliť, hoci sa šíria správy, že sa na chvíľu rozišli v októbri 2013, no už o štyri roky na to privítali na svete svoje dve bábätká, dvojičky Nicholasa a Lucy, ktorých fotografie neustále zverejňujú na Instagrame.

Strážia si súkromie

Ich najnovší prírastok v rodine sa volá Mary alebo v ruštine Maša, ako povedala bývalá tenistka o svojej malej dcérke. Spevák ku fotografii so svojou novonarodenou dcérou napísal: “Môj slnečný svit.” Ako uvádza portál Oprah Mag, napriek tomu, že si súkromie veľmi strážia, ich vzťah je na verejnosti veľkou zaujímavosťou. Stretli sa na nakrúcaní klipu ku spevákovej pesničke, pričom Anna hrala hlavú úlohu, vtedy sa to malo celé začať.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Anna Kournikova Iglesias (@annakournikova),

Uťahovali si z médií

Napriek tomu, že Anna nikdy nezískala titul sama, stala sa jednou z najlepšie zarábajúcich tenisových hráčok. Keď mala 21 rokov, ukončila kariéru kvôli zdravotným problémom, napriek tomu ešte stále rada hrá. Keď sa v roku 2004 objavila Anna s obrovským prsteňom na ruke, mnohí ľudia si začali myslieť, že sú zasnúbení a neskôr aj to, že sa tajne zobrali. Enrique však v roku 2007 povedal, že sa rovno aj rozviedli.

V roku 2014 však túto svoju vetu zopakoval, a tak mnohí začali rozmýšľať nad tým či si jednoducho len uťahuje z médií. V tomto momente nikto nevedel či boli Enrique a Anna vôbec niekedy zobratí, napriek tomu, že podľa zdrojov stále spolu a podľa ďalších už párkrát aj rozídení.

Všetky klebety ustali potom, čo na svete privítali dvojičky Nicholasa a Lucy. Vtedy začali na sociálnych sieťach zverejňovať rôzne fotografie práve s nimi. Často zverejňujú rôzne vtipné fotografie a videá a fanúšikovia sú z toho nadšení.