Fotografia malého dievčatka, ktorú držia v rukách vojaci obletela celý svet. Toto je dôvod, prečo vás dojme k slzám

Lucia Mužlová

Chris Harris, člen americkej armády zahynul minulý rok v auguste v Afganistane, keď samovražedný atentátnik napadol konvoj NATO. Krátko predtým vojak obdržal tú najšťastnejšiu správu svojho života. Mal sa stať otcom.

Článok pokračuje pod videom ↓

Manželka Britt mu pripravila pekné prekvapenie a manželovi oznámila, že spolu čakajú bábätko. Bohužiaľ, Chris svoju dcérku nikdy nevidel. Fotografia, ktorá však obletela svet je tak dojemná, že si okamžite získala srdcia ľudí po celom svete.

Keď sa domov vracala jednotka, v ktorej kedysi pôsobil aj Chris, písal sa 17. marec 2018. Bol to presne deň, kedy sa narodila Christian Michelle Harris. Návrat vojakov domov bol o to krajší. Aj ostatné ženy a matky začali podobne zdieľať forotgrafie svojich detí a rodín, aby vyjadrili podporu žene, ktorá musí materstvo zvládať sama.

Na fotografii môžete vidieť asi 20 mužov, ktorý narodenie oslávili salvou vo vojenských uniformách, ako držia malú Christian v rukách. Hlavnou myšlienkou fotografie je veta: „Môj otec, môj hrdina“, ktorú má malé dievčatko aj na oblečenom body.

Pozri aj: Ich rodičia sú z rôznych kútov sveta a aj vďaka tomu sú výnimočné. 15 žien, ktoré svojou nevšednou krásou vyrážajú dych

Lucia M., cbsnews.com