Diagnostikovali jej posledné štádium rakoviny. Mamička odmieta liečbu, ostáva jej len pár mesiacov života

Dana Kleinová

Foto: Facebook (Kaytie Barson)

Mama, ktorej zostáva šesť mesiacov života po diagnostikovaní rakoviny prsníka v terminálnom štádiu, povedala, že liečbu nepodstúpi. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Tyla, mama, ktorej povedali, že jej zostáva šesť mesiacov života po tom, ako jej diagnostikovali rakovinu prsníka v terminálnom štádiu, sa rozhodla nepodstúpiť liečbu. Koncom minulého roka dostala 36-ročná slobodná mamička Kaytie Barson zdrvujúcu správu, že sa jej vrátila rakovina prsníka a rozšírila sa do celého tela. Jej boj s týmto zákerným ochorením pritom začal už v roku 2020.

Rakovina sa jej vrátila

Prvýkrát jej rakovinu v agresívnej forme diagnostikovali v marci roku 2020. Kaytie si zažila náročné obdobie, zahŕňajúc operáciu, rádioterapiu a chemoterapiu, čo spustilo extrémne zriedkavú reakciu imunitného systému a pociťovala kožné vyrážky, svalovú slabosť a opuchy po celom tele. Liečba však zabrala a v decembri 2021 jej bolo oznámené, že je znova zdravá.

Žiaľ, po tom, ako v septembri minulého roka pocítila bolesť v ramene a hrudníku, testy zistili, že rakovina je späť a nie je veľa možností na liečbu.

Rozhodla sa neliečiť

Najnovšie články