Keď to uvideli, neverili vlastným očiam. Mamička urobila kolegom prezentáciu o tom, čo je naozaj materská dovolenka

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (infinitemoment22)

Asi každá mamička vie, že aj keď je na materskej dovolenke, od dovolenky to má teda poriadne ďaleko. Mnohí ľudia si však myslia, že mamičky si tri roky len tak užívajú.

Článok pokračuje pod videom ↓

To je aj prípad Kristen Cuneo, ktorá má vlastnú odpoveď na otázku, či si „užila materskú dovolenku“. Ako uvádza portál Good Morning America, Kristen pracuje pre technologickú spoločnosť a pre kolegov si vytvorila prezentáciu o tom, čo naozaj znamená materská dovolenka. Kolegom vytvorila dátovú vizualizáciu zobrazujúcu body ako dojčenie, kŕmenie fľaše, výmenu plienok a podobne.

Ako naozaj vyzerá materská dovolenka?

Jednotlivé údaje taktiež zobrazila v súvislosti s časovými údajmi. Jedna z komentujúcich nezabudla dodať, že to nezahŕňa pranie, kúpanie, uspávanie, nervózne dieťa alebo skutočnosť, že ho treba nosiť. Jej prezentáciu zdieľal na sociálnych sieťach manžel. Získala neuveriteľné množstvo zdieľaní a komentárov.

@the.data.guyI’ve been asking @lifeof.kristenc to present this way for years and it finally happened! Please show her some ❤️ for getting out of her comfort zone!♬ original sound – Michael DiBenigno

„Ešte by bolo treba dodať, že toto musíte absolvovať hneď po pôrode, keď sa zotavujete. Mamy novorodencov sú proste úžasné,“ napísala ďalšia. Kristen tiež povedala, že je vďačná za to, že môže byť na materskej dovolenke, no zároveň chce ukázať, že je to náročné. Práve jej prezentácia pomohla mnohým ľuďom a aj čerstvým rodičom.

Nepochopíte, dokým to nezažijete

„Stále počúvate o tom, že ako novopečený rodič sa nikdy nevyspíte, ale kým to nezažijete, nikdy neviete, aký je to pocit. Až keď sme to všetko videli, uvedomili sme si, že je to jeden neustály cyklus rutinnej práce všetkých vecí.“ Čo prekvapilo na materskej dovolenke vás?