Keď nevesta uvidela svokru, nedostala zo seba ani slovo. V jej veľký deň si obliekla svadobné šaty

Hyriaková Kristína

Reprofoto: TikTok ( jazzyhop555)

Svadba je deň, kedy je nevesta za najväčšiu hviezdu. Je to asi jediný deň, kedy môže byť za skutočnú princeznú, preto nie je prekvapením, že je nevhodné, keď si dá na seba niekto biele či veľmi svetlé šaty.

Článok pokračuje pod videom ↓

Nevesta Jasmine však zostala v šoku, keď zbadala svoju svokru v bielych šatách. Ako upozornil portál Tyla, nevesta o tom informovala na TikTok-u a povedala, že bola poriadne pobúrená, keď videla, že jej svokra má v jej veľký deň na sebe šaty, ktoré boli nielen biele, ale takmer rovnaké, ako mala na sebe ona.

Podelila sa o svoj príbeh

Na svojom TikTok-u sa Jasmine podelila o svoj príbeh, ako nad ich krásnym svadobným dňom visel poriadny mrak. Keď ste svadobný hosť, na svadbe vlastne od vás poriadne nikto nič nechce, len sa ukázať, tancovať, zabávať sa a oslavovať so šťastným párom. Existuje však, samozrejme, niekoľko nepísaných pravidiel a jedným z nich je, aby ste neboli oblečení tak ako nevesta. Jasminina svokra si s tým však hlavu nelámala.

@jazzyhop555 #mil #boymom #motherofthegroom #whiteweddingdresses #toxicmil #milwearingwhite #sonsweddingday ♬ original sound – ozu ♚

Zdieľala fotografiu z ich dňa

Keď Jasmine zdieľala fotografiu zo svojho svadobného dňa, na ktorej je vidieť, že vyzerá nádherne vo svojich bielych šatách a v závoji, zatiaľ čo po boku jej manžela stojí iná žena taktiež v bielych šatách. Jasmine vysvetlila, že bola odhodlaná vyzerať vo svoj veľký deň čo najlepšie, a tak išla nakupovať so svojou svokrou. Keď ju v deň svadby uvidela, nechcela si to celé nechať pokaziť. Zlom prišiel až na druhý deň, keď si začala pozerať fotografie.

Svokra sa objavila v bielych šatách

Najnovšie články