Po pôrode ju pohľad na jej telo zabolel, teraz inšpiruje všetky ženy. Fitneska ukazuje realitu, za ktorú sa mnohé ženy hanbia

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (mrskyleeaustin)

Jej súčasťou bolo cvičenie a zdravý životný štýl. Vždy vyzerala perfektne, avšak po pôrode sa všetko zmenilo. Aj keď vedela, že nebude vyzerať tak ako predtým, toto ju naozaj prekvapilo.

Na stránke Love What Matters sa objavil príbeh Kylee, ktorá bola zo svojho tela po pôrode nešťastná, avšak potom si uvedomila, že je to práve ono, ktoré jej deťom darovalo život. Veľmi ich však šokoval názor ľudí, keď zverejnila fotografiu svojho brucha. „Tak toto je to najhoršie, čo som v živote videl,“ napísali niektorí a je jasné, že Kylee sa to dotklo.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kylee Austin, SPT (@mrskyleeaustin)

Mnohé mamičky sa neukazujú

Uvedomila si, že aj toto je dôvod, prečo sa mnohé mamičky neukazujú a hanbia sa za svoj výzor. Nie každá mamička vyzerá po pôrode dokonale a telo každej ženy reaguje na tehotenstvo inak. Aj keď by iné ženy možno prestali na sociálnych sieťach ukazovať svoje telo, ona urobila radikálne rozhodnutie a rozhodla sa, že ostatné matky povzbudí. Kylee okrem iného bojuje s diastázou. Jedného syna už mala, keď sa dozvedela, že je opäť tehotná, a to rovno s dvojičkami.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kylee Austin, SPT (@mrskyleeaustin)

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kylee Austin, SPT (@mrskyleeaustin)

Bojuje s diastázou

Keďže jej manžel je vojak, na výchovu bola prevažne sama a predstava o tom, ako bude vyzerať po pôrode, sa s realitou veľmi líšila. Obvinila z toho hlavne sociálne siete. „Nevedela som, že z nemocnice neodchádzate chudé a s plochým bruchom a o diastáze som vôbec netušila.“ Dodala tiež, že ešte predtým, než mala deti, bolo úplne bežné, že ukazovala svoje telo pri cvičení a rozhodla sa, že v tom bude pokračovať.

 

Mala o sebe pochybnosti

„Pochybovala som o sebe, potom som si však uvedomila, že to musím byť ja, kto zmení zmýšľanie. Skutočná krása spočíva v láske, ktorú môže dať mama svojmu dieťaťu.“ Ženám chce hlavne odkázať, aby milovali svoje telo také, aké je a bez ohľadu na všetko. Ona sama si uvedomuje, že jej telo dalo život trom deťom, preto už nemôže vyzerať rovnako, no je na to hrdá.

2
Komentovať