Táto kombinácia 2 surovín vám pomôže pri chudnutí, vysokom tlaku a dokonca aj zápaloch. Odkedy tento domáci liek užívam, netrápia ma žiadne zdravotné ťažkosti

Lucia Mužlová

Počuli ste už o vynikajúcich účinkoch jablčného octu? Okrem toho, že vám vynikajúco poslúži pri chudnutí, pomôže aj s inými zdravotnými problémami. Vyskúšajte tento domáci liek a uvidíte sami. Mne osobne sa s jablkovým octom chudlo oveľa lepšie a rýchlejšie. Na konci diéty boli výsledky oveľa viditeľnejšie.

Článok pokračuje pod videom ↓
ocot1
eatthis.com

Na čo všetko je jablkový ocot?

Zlepšuje stav kĺbov

Pomáha pri pálení záhy

Zlepšuje a zrýchľuje trávenie

Pomáha pri zápche

Zrýchľuje spaľovanie a redukuje cholesterol

Znižuje krvný tlak

Pomáha pri bolesti hrdla

Zlepšuje stav a vzhľad pokožky

Odstraňuje zápach z úst

Lieči zápaly

Tip od nás: v kuchyni navyše skvele nahradí klasický ocot, prípadne citrón

ocot2
prevention.com

Najlepšie výsledky boli potvrdené pri kombinácii jablčného octu a medu. Ako dobre vieme, med je liekom na mnohé problémy a o jeho zázračných účinkoch už toho vieme veľa. Samozrejme, týka sa to napríklad aj propolisu a výrobkov podobných. Prečo to ale vlastne funguje?

ocot4
healthline.com

Odpoveďou na túto otázku je správna kombinácia látok a dobré chemické zloženie jednotlivých surovín. Keď vypijeme túto medicínu, taktiež sa správnym spôsobom spojí s našim telom. Mnoho lekárov tvrdí, že zdravotné problémy môžu vznikať aj v dôsledku prekyslenia organizmu. Jablkový ocot je síce prirodzene kyslý, no po konzumácii sa mení na zásaditý a spolu s medom majú nízke pH, no zvyšujú zásaditosť organizmu ako takého.

Ako si tento liek pripraviť?

Potrebovať budete len 1 lyžicu medu, 1 lyžicu jablčného octu a 1 hrnček vlažnejšej vody. Na chuť si budete musieť zrejme zvyknúť, no keď uvidíte tie výsledky, myslím, že si veľmi rýchlo zvyknete.

Nápoj by ste mali konzumovať každé ráno na prázdny žalúdok, aby ste naštartovali metabolizmus a trávenie. V prípade potreby skúste takúto domácu liečbu konzultovať aj so svojim lekárom. Netreba to však preháňať. Určite si samovoľne nezvyšujte dávku jablčného octu.

ocot3
healthyeaton.com

Med v surovom stave a jablčný ocot sú významné najmä pre svoju schopnosť posilňovať imunitu a odrážať rôzne infekcie či liečiť rôzne zdravotné neduhy. Zároveň tento domáci liek zvyšuje kvalitu vášho života.

Vyskúšate alebo ste už vyskúšali tento domáci univerzálny liek? Dajte nám vedieť v komentároch.

Pozri tiež: Toto je jediná vec, ktorá zabíja plesne, baktérie a vírusy v rovnakom čase. Keď som ju objavila, okamžite som ju začala používať

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.), healthyandnaturalworld.com

Najnovšie články