12 vlastností na nezaplatenie, ktoré má každý chalan snov

Michal Blaško

Každý, kto má priateľa či priateľku vie, čo všetko to obnáša. Poznáte dobré, aj tie zlé vlastnosti vašej druhej polovičky a iba vy viete, či je to partner vašich snov. Každý má svoje chyby, ktoré sú malé, ale aj tie, ktoré sa nedá prehliadnuť. O tom, aké vlastnosti má mať dokonalé dievča ste sa už od nás dozvedeli, dnes vám prinášame vlastnosti, ktoré by nemali chýbať žiadnemu chalanovi snov. Sedí?

Článok pokračuje pod videom ↓
dokonaly chlapec7
giphy.com

1. Je váš najväčší a najvernejší fanúšik. Je prvý, ktorý vám zablahoželá k prejdeniu všetkých predmetov alebo keď vás príjmu do prvej práce. Pomáha vám pri dôležitých krokoch a rozhodovaniach, ale nerobí ich za vás. Samozrejme, že vás podrží aj pri tých horších okamihoch keď sa vám niečo nepodarí. Popritom bude na vás tak či tak hrdý.

dokonaly chlapec8
giphy.com

2. Dokonalý chalan sa neuráža, radšej si z vecí spraví srandu, v najhoršom prípade si spraví srandu aj zo seba. Ak si z neho spravíš srandu buď to zoberie veľmi dobre, alebo ti to vráti naspäť.

dokonaly chlapec10
giphy.com

3. Nikdy sa s ním nebudete nudiť. Bude váš najlepší kamarát v každej chvíli.

dokonaly chlapec9
giphy.com

4. Každý správny chalan ti musí dôverovať. Vo všetkom.

dokonaly chlapec13
giphy.com

5. Dôležitá vec: každý takýto chlapec dá svojmu dievčaťu voľnosť. Ak ideš na diskotéku so svojimi kamarátmi alebo na koncert s ľuďmi, ktorých on nepozná, vôbec mu to nebude vadiť. Pretože vám dôveruje a vy ho určite nesklamete.

dokonaly chlapec11
giphy.com

6. Keď si s ním, cítiš sa skvele, usmievaš sa a žiariš.

dokonaly chlapec12
giphy.com

7. Nič pred tebou neskrýva. Zdôverí sa ti s každou hlúposťou a maličkosťou. Aj keď prehrá hru v Dote alebo sa mu náhodou stane, že si poplače doma sám pri filme. Určite sa to dozviete…

dokonaly chlapec4
giphy.com

8. Dokáže rešpektovať tvoje nedokonalosti, ktorých má každá, povedzme si pravdu, veľa. Nebude sa nad nimi rozčuľovať, ani sa vás nebude snažiť zmeniť. Veci zoberie tak ako sú, ale rátajte s tým, že raz za čas utrúsi nejakú vtipnú poznámku na vaše triko. To však ale nikomu nevadí..

dokonaly chlapec5
giphy.com

9. Váš dokonalý priateľ sa dokáže odosobniť aj pri takej činnosti ako je nakupovanie. Aj keď nie s veľkou radosťou, ale predsa s vami pôjde do najbližšieho nákupného centra stráviť pár hodín, počas ktorých sa na vás bude usmievať a radiť vám, ktorú sukňu si kúpiť máte a ktorú nie.

10. Nebude sa báť chodiť ku vám domov a s vašou mamou bude bez problémov komunikovať.

dokonaly chlapec3
giphy.com

11. Zatancuje si s vami aj keď je úplné drevo. Proste sa premôže a spraví to iba kvôli vám.

dokonaly chlapec6
s3.amazonaws.com

12. Ak to preženiete s alkoholom, postará sa o vás a bezpečne vás donesie až domov.

Má váš priateľ tieto vlastnosti? Potom sa ho držte ako sa len dá, lepšieho určite nenájdete.

zdroj: Interez.sk

Najnovšie články