V škole ju šikanovali kvôli váhe, rozhodla sa, že s tým skoncuje. Schudla 80 kilogramov a takto vyzerá jej telo teraz

Kristína Hagarová

Reprofoto: Instagram (gemmafitzmartin)

Pokiaľ sa rozhodnete, že zmeníte svoj život, môžete tak urobiť v ktorejkoľvek fáze svojho života a naozaj kedykoľvek. A tak je to aj s chudnutím.

Článok pokračuje pod videom ↓

Príbeh Gemmy Fitzmartin, ktorá dokumentovala svoju cestu chudnutím na sociálnych sieťach, mnohých ľudí prekvapil. Ako informoval portál The Sun, teraz sa nebojí ukázať aj prebytočnú kožu, ktorá jej zostala po tom, čo zhodila 80 kilogramov. Gemma povedala, že nedovolí, aby ju nejaká negativita ovplyvnila, preto ukáže svoje telo, nech je akékoľvek. Je na seba hrdá a nejaká koža navyše na tom nič nezmení.

@gemmafitzmartinYou can’t take away how proud i am of myself 💁‍♀️ Don’t like it? could always donate to my GFM page 😉 link in bio 😘 #weightloss #SimsSelves #trend♬ original sound – aylingonzalez55

Šikanovali ju aj predtým

„Šikanovalli ma, aj keď som vážila 160 kilogramov. Komentáre o tom, akú mám teraz kožu, mi neublížia,“ povedala a dodala, že je na seba extrémne hrdá. Niektoré komentáre hovoria, že je hnusná a že by sa mala za to ako vyzerá, hanbiť. Množstvo ďalších komentárov je však veľmi povzbudivých.

Môže byť na seba hrdá

„Nepoznám ťa, ale som na teba hrdá. Všetka tá tvrdá práca sa vyplatila. Vyzeráš úžasne. Dúfam, že sa aj ty cítiš úžasne.“ „Si krásna a zaslúžiš si, aby si bola milovaná.“ V ďalšom videu, ktoré zverejnila, Gemma priznala, že sa učí milovať svoje nové telo a jeho nedostatky. Momentálne sa snaží vyzbierať dostatok peňazí na to, aby mohla popdstúpiť operáciu na odstránenie prebytočnej kože.