51-ročná mamička sa odmieta obliekať podľa svojho veku. Pre kritikov má jasnú odpoveď

Dana Kleinová

Foto: TikTok (mamilizeth)

Hoci má po päťdesiatke, nehodlá sa vzdať vlastného štýlu. Mamička inšpiruje ženy, aby sa obliekali tak, ako chcú a nie ako sa od nich očakáva. Aj staršie ženy podľa nej môžu nosiť dlhé vlasy a obtiahnuté oblečenie. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál The Sun, 51-ročná influencerka, ktorá vyzerá o desaťročia mladšie, pravidelne čelí kritike, že sa neoblieka na svoj vek. Neprajníci dokonca tvrdia, že klame o svojom veku. Lizeth má pre nich však jasný odkaz a nehodlá sa nikomu prispôsobovať.

Foto: TikTok (mamilizeth)

Stala sa populárnou

Lizeth na sociálne siete pridáva momenty zo života mamy a zároveň ukazuje rôzne outfity, ktoré sú podľa verejnosti pre ňu často nevhodné. Svojím mladistvým vzhľadom a odvážnym prístupom si získala už 60 000 tisíc fanúšikov a svoju slávu využíva na to, aby ukazovala, že ženy sa nemusia obliekať podľa toho, koľko majú rokov.

V jednom videu sa napríklad ukázala v bielych šatách, ktoré boli na boku vykrojené a ukazovali tak jej kožu. Do popisu vtipne napísala: „Tvoj život sa predĺži o 5 minút vždy, keď ti niekto povie, že nevyzeráš na 50.“

Robí to, čo ju robí šťastnou

Najnovšie články