Chcel, aby ich celá rodina sledovala počas svadobnej noci. To však nie je všetko, snúbenec pred ženou niečo zatajil

Dana Kleinová

Foto: Pexels / Photo by We-Vibe Toys on Unsplash

Žena ostala v šoku, keď jej budúci manžel povedal o bizarnej tradícii, ktorou musia všetci snúbenci v rodine prejsť. Celá rodina ich mala totiž sledovať počas svadobnej noci.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Boredpanda, zistiť, že váš partner pozerá videá pre dospelých je jedna vec, ale dostať požiadavku, aby vás pri styku sledovala celá rodina, je už o inom. Jedna žena ostala zhrozená, keď zistila, že celá manželova rodina musí počas ich svadobnej noci sledovať, či spečatili manželstvo sexom. To však nie je všetko. Jednu informáciu jej totiž budúci manžel zatajil.

Foto: Pexels

Povedal jej o tradícii

Žena vysvetlila, že ona aj jej snúbenec majú 25 rokov a sú spolu už 5 rokov. Počas nich jej však nikdy snúbenec o tejto tradícii nepovedal a spomenul to len pár mesiacov pred svadbou. Žena vedela, že niečo také sa dialo kedysi v stredoveku, no ani vo sne by jej nenapadlo, že rodina jej snúbenca môže doteraz dodržiavať takúto tradíciu a že si tým prešli všetky páry v ich rodine.

Pre snúbenicu to však znelo tak nepríjemne, že začala rozmýšľať, či sa za neho má vôbec vydať. A hoci mu povedala, že je to pre ňu divné, on tvrdil, že je to v poriadku a aj tak to trvá len chvíľu. Po tomto prehlásení sa na neho už žena nedokázala dívať rovnako, no on si stále stál za svojím a dokonca šiel bývať k svojej mame, aby dal žene čas si to premyslieť, dúfajúc, že zmení názor.

„Nechcem byť ponížená svokrovcami a potom si so sebou túto spomienku niesť celý život, takže sa za neho nevydám,“ prezradila žena svoje rozhodnutie.

Niečo jej zatajil

Najnovšie články