Zabudnite na vychudnutú postavu a veľké prsia. 10 vecí, ktoré na sebe ženy neznášajú, no muži ich milujú

Hyriaková Kristína

Foto: peakpx/pexels

Ženy na sebe už z princípu nemajú rady neuveriteľne veľa vecí. Často sú to maličkosti, ktoré majú po niektorom zo svojich rodičov alebo drobné chybičky krásy, ktoré sa už stali našou súčasťou.

Existuje však veľmi veľa vecí, ktoré muži na ženách milujú, a to aj napriek tomu, že keby dámy mohli, hneď by si ich zo svojho tela vymazali. Samotní muži ich však často nepokladajú za nedokonalosti, ale skôr za niečo, čo ich odlišuje a čo zbožňujú. Toto je hneď niekoľko z nich, o ktorých sa dokonca aj veľmi často píše.

Široké boky

Výrazné boky sú niečo, čo sa snažia mnohé ženy zakryť, a to čo najlepšie to ide. Mnohé ženy chcú práve kvôli svojim bokom schudnúť a vyzerať ako ženy z módnych časopisov. Muži však majú radi, keď má ženy postavu presýpacích hodín a určite im neprekáža, keď má výraznú ženskú postavu. Už jednoznačne neplatí, že by mali mať postavy také štíhle ako modelky.

Foto: unsplash

Pehy

Kto ich má, nechce ich mať a kto ich nemá, dal by všetko za to, aby ich mal. Mnohé ženy pehy skrývajú make-upom a rôznymi korektormi, a to úplne zbytočne. Pehy sú naozaj krásny doplnok tváre a myslia si to aj mnohí muži. Nie sú pritom len typickým znakom ryšavých žien a mnohým vybehnú hlavne vtedy, keď sú na slnku.

Zaoblené bruško a stehná

Napriek tomu, že sa často stávame obeťami Instagramu a trendov štíhlych či vyšportovaných žien, ktoré tam neustále vidíme, musíme poznať, že bežné ženy určite nemajú ploché brucho a nohy ako paličky. Práve naopak. Chlapom vôbec neprekáža, keď vyzeráme žensky a len skutočne málokto chce mať doma ženu, ktorá vyzerá, že sa každú chvíľu zlomí.

Foto: unsplash

Malé prsia

Existuje len veľmi málo žien, ktoré sa nehanbia za to, že majú malé prsia. Naša predstava je, že čím väčšie prsia, tým sa viac chlapom páčime. Práve preto je tak veľmi populárna plastická operácia. Zdá sa však, že to nemusí vždy plaliť a nie každý chlap je zaťažený na to, aby mala žena veľké prsia.

Nízky vzrast

Každý z nás je nejaký a malé ženy (podobne ako veľmi vysoké ženy) majú často komplexy z toho, že sú príliš maličké. V skutočnosti ale muži majú jednoznačný názor na to, že malé ženy vyzerajú veľmi roztomilo. Taktiež sa mnohým veľmi páči fakt, že sa môžu postaviť do ochranárskej pozície. Nemusíte mať preto vysoké opätky, aby ste sa mužom páčili.

Foto: unsplash

Okuliare

Niektoré z nás možno ešte stále majú komplexy z detstva a myslia si, že nosenie okuliarov je predmet posmechu alebo niečoho, čo sa chlapom vôbec nepáči. Opak je však pravdou. Nosenie okuliarov robí ženu oveľa atraktívnejšiu, ako by ste si mysleli. Plus, pôsobí to záhadne a inteligentne. V súčasnej dobe sú okuliare skvelým doplnkom.

Tvár bez make-upu

Nemusíte sa hanbiť, keď vyjdete niekam bez toho, aby ste boli namaľovaná. Bez vrstvy farbičiek vaša tvár vyzerá prirodzene, dievčensky a veľmi jemne. Mnohí muži to preferujú oveľa viac ako hrubú vrstvu make-upu, ktorý všetko zakryje. Drobné nedokonalosti má predsa každý z nás.

Foto: unsplash

Medzera medzi zubami

Niektorí ľudia majú jednoznačnú predstavu aj o tom, ako majú vyzerať vaše zuby. Je jasné, že je dôležité, aby boli zdravé a aby vyzerali dobre, na druhej strane, taká medzierka medzi zubami je podľa mnohých mužov skutočne veľmi príťažlivá. Opäť je to niečo, čo vás odlišuje od druhých žien, a to je naozaj pekné.

Foto: unsplash

Vlastné mihalnice

Nie, mužom sa určite nepáči, keď vaše mihalnice vyzerajú, že by ste nimi mohli rozfúkať papiere na každom jednom stole. Vážne, verte nám, že to tak naozaj je. Práve preto je fajn, keď ukážete, že ste jednoducho normálna žena, s bežnou dĺžkou mihalníc. Schovajte si ich radšej na špeciálne príležitosti, napríklad plesy alebo svadby.

Foto: unsplash

Strie

Taktiež niečo, čoho sa snažia ženy zbaviť. Strie sú však ako jazvy, toho sa nemôžete len šmahnutím ruky striasť. Skoro každý človek predsa vie, že strie sa dejú, keď žena priberá a veľmi veľa mužov tým trpí tiež. Žiadne telo nie je dokonalé, nehanbite sa preto za to, že ich na sebe máte.

Najnovšie články