Chlapec chcel po rozvode ostať s otcom a prerušil kontakt so svojou mamou. Situácia sa však rýchlo obrátila

Dana Kleinová

Foto: Pexels

Hoci mali na začiatku po rozvode striedavú starostlivosť, nakoniec chcel byť syn výhradne s otcom. A hoci to jeho mame zlomilo srdce, nemala na výber. Teraz sa však situácia obrátila.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Boredpanda, jedna žena sa obrátila na internet, aby zistila, či sa zachovala správne. Vysvetlila totiž, že sa s mužom pred rokmi rozviedli a jemu sa podarilo obrátiť syna proti nej. A hoci ju tu bolelo, nakoniec sa jej podarilo žiť svoj život ďalej a znova sa vydala. Teraz sa však situácia zvrtla a syn by chcel ísť bývať k nej, no za vlastných podmienok.

Foto: Pexels

Syn s ňou nechcel tráviť čas

Žena vysvetlila, že sa s mužom rozviedli, keď mal ich syn 10 rokov a na začiatku mali starostlivosť rozdelenú 50 na 50, pričom jej muž stále platil alimenty. Niektoré týždne bol syn s mamou a iné zas s otcom. Žena sa rozhodla využiť čas, keď bola sama, na to, aby sa vrátila do školy. Vždy keď bol syn u nej, spravila si na neho čas pred aj po škole a venovala sa mu, ako mohla. Žena tiež v príspevku uviedla, že jej syn pomáhal okolo domu s upratovaním, no väčšinou len s upratovaním po sebe, praním a občas jej pomohol s varením.

„Dom jeho otca bol pre neho viac zábavný. Snažila som sa, aby sa cítil u mňa doma dobre. Kúpila som mu použité Playstation 4 a zaplatila lepší internet. Jemu to však nestačilo,“ vysvetlila žena.

Keď mal jej syn 14 rokov, rozhodol sa, že chce žiť výlučne s otcom. Dostali tak ženu pred súd kvôli opatrovníctvu a hoci sa žena snažila presvedčiť ho, aby zmenil názor, on sa jej vyhrážal, že utečie z domu. „Bolo to zničujúce vedieť, že sa môj syn rozhodol, že so mnou nechce tráviť čas. Prestal ma úplne navštevovať, a keď aj prišiel ku mne domov, šiel von a vrátil sa, až keď bol čas spať,“ priznala zničená mamička.

Znova sa zaľúbila

Najnovšie články