51-ročná mamička sa odmieta obliekať podľa svojho veku. Pre kritikov má jasnú odpoveď

Dana Kleinová

Foto: TikTok (mamilizeth)

V ďalšom videu sa zas ukázala v kabínke obchodu pri skúšaní croptopu, ktorý zvýraznil jej štíhlu postavu. V tomto outfite navyše vynikne aj jej pevné bruško, ktoré je dôkazom toho, že sa o seba naozaj stará. K videu doložila aj potvrdenie, že si tento top aj naozaj kúpila a plánuje ho nosiť.

Jej videá sú zbožňované najmä kvôli tomu, že z Lizeth srší sebavedomie a viac dbá na to, aby sa ona sama cítila skvelo, ako keby sa mala riadiť poznámkami ostatných.

Lizeth má zároveň aj jasný názor, čo sa týka vlasov. Hovorili jej, že staršie ženy si nemôžu dovoliť dlhé vlasy a mala by sa dať ostrihať, no namiesto toho pridáva videá, v ktorých provokatívne nadhadzuje svoje dlhé vlny. „Keď mi ľudia povedia, že mám 50 a mala by som zvážiť kratšie vlasy,“ napísala k jednému takémuto videu a pridala smajlíka, ktorý pretáča očami.

Foto: TikTok (mamilizeth)

Vraj vyzerá lacno

Popri bežnej kritike sa Lizeth stretáva aj s vyhrotenými odpoveďami. Nič si z nich však nerobí a svojim kritikom stále dokola vysvetľuje, že na ich názore jej nezáleží. Dokonca sa stretla aj s názorom, že sa oblieka lacno. Na to jednoducho odpovedala, že ženy po štyridsiatke si podľa nej zaslúžia všetko, čo ich robí šťastnými. V tomto prípade aj oblečenie, v ktorom sa cítia skvelo – nech je akokoľvek odhaľujúce či obtiahnuté.

Najnovšie články